Hanımlara haberler

Erkekleri baştan çıkarma yolları

Erkekleri baştan çıkarma yolları

Bazı kadınlar için erkekleri baştan çıkarmak oldukça zor algılanan bir konudur. Oysa erkekleri baştan çıkarmak o kadar da zor değil. Bu yazımızda sizlerle Erkekleri baştan çıkarma yolları‘nı paylaşacağız. Tabiki karşınızdaki erkeğin algısına göre bu durum değişebilir. Ben bunları yaptım, ama erkek arkadaşım/sevgilim baştan çıkmadı derseniz, yapmanız gereken farklı şeyler de var demektir.

 • Her kadının, çantaya düşkünlüğü vardır. Ancak kadınların çantalarının içerisinde bulunan bir takım kuruma yöntemleri erkeklerin dalga konusu olsa da onlar bu durumdan oldukça memnundur. Kadınların seksipatiliği erkelerin her zaman ilgi noktası olmuştur.
 • Dudak parlatıcının yapışkanlığından çoğu kadın şikâyetçi olsa da erkeklerin bu durum oldukça dikkatini çekmektedir. Özellikle ıslak görünümlü dudaklar pek çok erkeğin ilgi alanına girmektedir.
 • Erkeklerin düzensiz olduğunu herkes bilir. Bu durumda onları kurtaran bir kadının olması erkek gözüyle hoş görünmesini sağlamaktadır.
 • Bahaneye gerek kalmadan sevdiğiniz kişiyi arayıp sadece o an içinizden geçenleri söylemeniz erkekler için etkileyicidir. Bu durum onu düşündüğünüzü ve gerekli samimiyeti verdiğiniz anlamına gelir.
 • Kadınların elleri, erkeklerin ilk dikkat ettikleri yerlerdir. Mis kokulu kremler sürüp onu okşamanız halinde onu cezp edebilirsiniz. Ayrıca erkekler her zaman bakımlı elleri ve güzel kokulu tenleri sever.
 • Karşı cinse onsuz yaşamanın imkânsız olduğu gibi cümlelerde bulunmanız ve her zaman ona ihtiyacınız olduğunu söylemeniz halinde kendini kahraman gibi hissedecektir. Bu durum erkeklerin oldukça hoşuna gider ve erkeklerin hormonlarının canlanmasını sağlar. Özellikle ilişki anlarında ona ne kadar ihtiyacınız olduğunu sürekli dile getirmenizde fayda vardır.
 • Güzellik için çeşitli bakımlar yapmanızdan ve sürekli paralar harcamanızdan yakınsalar da güzel görünmeniz erkekler içinde önemlidir. Özellikle erkekler dış görünüş kavramına çok önem vermektedir.
 • Erkekleri cezp eden bir diğer faktör ise iş hayatında başarılı ve göz önünde bulunan bayanların kendine özgüvenlerim olmasıdır.
 • Erkekler her zaman abartılı makyaj ve kıyafetlerden aslında hoşlanmazlar. Onlar için sade bir makyaj ve doğal görünüm daha çok önemlidir.

  Gördüğünüz gibi erkekleri baştan çıkarma yolları çokta zor değil..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir