Hanımlara haberler

Aldatan Erkeklerle Baş Etmenin Yolları

aldatan erkek nasıl anlaşılırHepimizin hayatında, zor zamanlarımızda yanımıza koşan, annemizin beğenip bize uygun gördüğü bir erkek arkadaş vardır. İlişki, arkadaşlıktan öteye geçemez çünkü o kişi sizinle ve ailenizleyken bambaşka, kız arkadaşlarınızla bir araya geldiğinde bambaşka biridir. Kadınların ilgisini hissettiği anda tam bir kazanovaya dönüşür. Tabii bunu göz ardı edip ilişkiye başlamışsanız geçmiş olsun. Başkalarına son derece iyi görünen ama size hayatı zindan eden bu erkek tipiyle nasıl baş edebileceğinizi merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Seri şekilde aldatan erkek, her kadının kabusudur. Uzun süredir birlikte olduğu erkek tarafından aldatılmak en kötüsüdür. Erkekler genellikle sevgililerine romantik bir prensi oynarken, onların ruhu bile duymadan onları aldatabilirler. Hatta birlikte olmaya başladıktan bir ay sonra aldatan erkeklerin sayısı da oldukça fazla. Genellikle bir daha tekrarlamayacaklarına dair kendilerine söz verseler de, bu bir kereyle sınırlı kalmaz. Peki nasıl baş edilir?

Sevgilinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsunuz, ya da daha fenası; sizi aldattığını mı öğrendiniz? Öncelikle kendinizi sakın suçlamayın! Bazı erkekler ne yazık ki bu anlamda kendilerini kontrol altında tutmayı başaramıyorlar. Kaybedenin o olduğuna inanın. Suçlu olan siz değilsiniz, o; affeden taraf olmayın.

Aldatan erkekten daha fenası varsa; bu kesinlikle aniden ortadan kaybolan erkektir. Haftalarca sizi tavlamak için uğraşır; tam ona kendinizi kaptırmışken bir anda ortadan kaybolur. Eğer siz bu süreçte onu merak ettiğinizi söylemenize rağmen hiç cevap alamıyorsanız, hiç üzerinde durmayın, hayatınızı yaşamaya bakın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ilk bulusmada yapılmaması gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

Yeni biriyle tanıştınız ve ilk kez kaynaşacaksınız. Ve tabi ki ilk buluşmanızı gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir