Hanımlara haberler

Yıllara meydan okuyan altın küpeler

Bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarlar arasında en çok ilgi gören takılarından biri olan altın küpeler hanımların vazgeçemedikleri tamamlayıcısı olarak bu sezonda ilgi görmeye devam ediyor.
En güvenilir yatırım araçlarından bir olan altın yüzyıllar boyunca kadınların takı kolleksiyonlarında yer almıştır. Son yıllarda hanımların çok rağbet gösterdikleri beyaz altından yapılmış küpeler günlük kıyafetlerinizle güzelliğinizi perçinleyeceği gibi özel gecelerinizde abiye kıyafetlerinizi de tamamlayacak bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Altın küpelerde ağırlıklı olarak 14 ayar kullanılmaktadır. Altın küpe fiyatları gramına ve üzerinde bulunan taşın değerine göre farklılık göstermesine rağmen 200 lira ile 3 bin lira arasında değişmektedir. 2013 yılında altın küpeleri hareketlendiren ve daha hoş tasarımlar oluşturan pırlanta, safir ve inci taşlarla hareketlendirilen küpeler kuyumculuk sektörünün önde gelen firmaları tarafından hazırlanan kataloglarında geniş yer almaktadır. Zen, Atasay, Goldaş, Favori gibi ülkemizin güzide markalarının küpelerle takım olarak satışa sunduğu setler, bileklikler, bilezikler ve kolyeler yurt dışında da çok rağbet görmektedir.

altin-kupe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksesuarlarda dantel trendi

Evimizde, kıyafetlerimiz de kullandığımız danteller son yıllarda aksesuar olarak da bayanlar tarafından çok ilgi görmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir