Hanımlara haberler

Gelinliğinizi tamamlayacak takılar

En mutlu gününüz olan düğün gününüz için hazırlıklar sırasında karar verilmesi gereken en önemli kararlardan biri de hiç şüphesiz gelinliğinizi tamamlayacak olan takılar dır.
Gelinliğinizi tamamlayacak takı seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta seçeceğiniz takılarınızın gelinliğinizin tarzına uygun olmasıdır. İnce işlemeli bir gelinliğiniz varsa ince beyaz altından hazırlanmış bir set veya inci set sizin için çok yerinde bir seçim olacaktır. İnce çizgilere sahip gelinliğinizin üzerine kesinlikle kalın ve abartılı takılar kullanmamalısınız. Straplez bir gelinlik seçimi yaptıysanız tüm boyun bölgeniz açıkta kalacağı için göz alıcı gerdanlıklarla misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Boyundan bağlamalı bir gelinliğiniz varsa küçük zarif kolyeler sizin için doğru takı seçimi olacaktır. Gelin denildiğinde ilk akla gelen zariflik olduğundan bizce düğününüzde abartıdan kaçınıp, bu en özel gününüzden sonrada kullanabileceğiniz takı modelleri tercih etmelisiniz. Düğününüzde seçeceğiniz takılar gelinliğinizle olduğu kadar saçlarınızla da uyum içinde olmalıdır. Saçınızı toplamayıp uzun bırakacaksanız sallantılı küpeleri tercih etmenizi fazla abartılı görünmemek için de kolye kullanmamanızı tavsiye ederiz. Gelinlik topuz saçlarda inci veya zirkon küpe seçimi doğru olacağı gibi derin sırt dekolteli gelinlikle arkada zincir uzunluğunda kolye seçimi unutulmaz bir gelin olmanızı sağlayacaktır.

gelinlik-taki

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yıllara meydan okuyan altın küpeler

Bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarlar arasında en çok ilgi gören takılarından biri olan altın küpeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir