Hanımlara haberler

Aksesuarlarda dantel trendi

Evimizde, kıyafetlerimiz de kullandığımız danteller son yıllarda aksesuar olarak da bayanlar tarafından çok ilgi görmeye başladı.
Zerafetin simgesi olurak kıyafetlerde, evlerde, dekorasyonda kullandığımız dantel objeler artık bayanların kulaklarını, boyunlarını, ellerini,bileklerini süslemeye başladı. Elbiseler, gelinlikler, ayakkabılar, çantalar dantelle bezenerek bayanların şıklığını, zarifliğini ön plan çıkartmayı başarmaktadır. Bu sezon dantel detayları birbirinden güzel motifleriyle elbise üzerine takılan bir kolye halinde görmek mümkün olmaktadır. Dantel görünümü verilmiş gümüşler, altınlar, metaller bu sezon karşımıza yüzük, küpe, kolye, bileklik, saat ve gözlük olarak çıkacak aksesuarlar arasında yer alacaktır. Ayrıca dantel kendini boncuklarla, taşlarla, kurdelelerle farklı tasarımlar yaratılarak şekillendirilmiş aksesuarlar olarak adından söz ettirecektir. Dantel motifli takılar, kolyelerde bu sezon elbiselere, bluzlara şık hava verirken bayanların ince bileklerini saran dantel motifli bileklikler şık ve zarif görünümüyle bayanların parmaklarını süsleyen yüzükler, takılarınızı tamamlayan küpelerle aksesuar çılgınlığı dantel motifli takılarla 2013’e noktasını koyacaktır. Aksesuar sektöründe firmalarında dantel detayları öne çıkarmaya başlamasıyla ilerleyen günlerde çok daha fazla seçenek bulmak mümkün olacaktır.

dantel-aksesuar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yıllara meydan okuyan altın küpeler

Bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısı olan aksesuarlar arasında en çok ilgi gören takılarından biri olan altın küpeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir