Hanımlara haberler

Romantik Yatak Odaları

Yumuşak, rahat bir yatak odası oluşturmak için ne yapmalıyız? Hem romantik ve fantazi havasını koruyarak hem de serin bir dinlenme alanı oluşturmak için ne yapmalıyız?

Yatak odanızın geneline dağıtacağınız aynı renk, etkili olacaktır. Bunun için kiraz kırmızısı yada güneş sarısı seçebilirsiniz.

Tek bir renk ile yatak odanızın duvarını boyamanız etkili bir fikirdir. Boyamak için ideal yer, yatak başı arkasındaki duvardır. İşte size bir kaç örnek yatak odası fikri..

 

Yatak odanıza biraz daha yumşatılmış bir hava katmak isterseniz, soyut resimler ile çalışabilirsiniz. Yatak arkası duvarına soyut objeler veya resim koyabilirsiniz. İşte size birkaç örnek..

Ve son bir fikir daha sizlere. Eğer yatak odanız yeterince genişse, merkeze yerleştirilen yatağı seyretmek herzaman için etkileyicidir. Mobilya ve diğer parçaları odanın çevresine yerleştirin. Karyolanızı odanın merkezine yerleştirerek yıldız yapın! Aşağıda örnek bir yatak odası var..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir