Hanımlara haberler

Pratik bir dergi rafı

dergi rafı
dergi rafı

Sık sık evin her yerinde dağılmış gazete ve dergileri toplayıp öldürmek zorunda olmaktan yorgun musunuz? Kendinize bir dergi rafı yapın, hayatınız değişecek. Dergilerinizi bu rafta saklayabilir ve herzaman nerede bulacağınızı bilmenin güveni içinde olabilirsiniz. Ayrıca evinizin daha düzenli ve dekoratif görünmesine de yardımcı olacaktır.

Tahtadan bir çerçeve oluşturun. Çerçeveyi vida ile sabitleyin. Aralarından elektrik kablosu geçireceğimiz için çerçeveye delikler açıyoruz. Bu deliklerin içinden aşağıda resimde gördüğünüz gibi kabloları geçiriyoruz. Sarkma yapmaması için kabloları sıkı çekmeye dikkat edin. Bunları da yaptıktan sonra sıra boyamada. Boyarken çerçevenin iç kısmını farklı bir renkte, dış kısmını farklı bir renkte boyadığınız zaman daha şık duruyor. Tabi ki boyama kısmını istediğiniz gibi özelleştirmek size kalmış.

dergi rafı
dergi rafı
dergi rafı
dergi rafı
dergi rafı
dergi rafı

Ve dergi rafımız hazır! İKEA tonlarca para dökmenin anlamı yok dimi Hanımefendiler? Yorumlarınızı bekliyorum, sevgiyle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir