Hanımlara haberler

Mutfak dekore etmek

Gerek yemek yapmak için olsun gerekse temizlik için mutfakta çok fazla vakit geçirir ev hanımları. Bu yüzden daha az sinirli olmak ve yemek keyfini çıkarmak için mutfağınızın gözünüze güzel görünmesi gerekir.

Mutfağınızı daha güzel bir ortam haline getirmek için servet harcamıza gerek yok! Size birkaç minik ipucu vereceğim. Öncelikle mutfağınızı kişiliğinize göre dekore ettiğinizden emin olun. Eğer müzik seven biriyseniz, o zaman kesinlikle mutfakta bir çift hoparlör olmalı. Böylece yemek yaparken müzik dinleyebilirsiniz. Eğer canlı bir kişiliğiniz varsa, mutfağınızın yorgun görünen bıkkınlık veren görüntüsünü, canlı renkler ile dekore edebilirsiniz.

Mutfak dekorasyon söz konusu olduğunda yapabileceğiniz bir çok şey var. Beyaz ferah görünen ve nötr bir renktir. Beyaz gibi canlı renkler ile mutfağınızı boyayın. Eğer mutfak penceresini dekore etmek istiyorsanız. İlk olarak mutfak penceresi için parlak renkli perdeler alın. Mutfak pencerenizin dış tarafına saksıda çiçek koyabilirsiniz. Böylece mutfağınız şenlenir.

Yapabileceğiniz başka bir şey tahta plakalar ile pencerenin iç tarafına doğru bir tezgah yapmak ve üstüne minder koymak. Bu tezgahın üzerinde gazete okuyabilir, sabahları kahve içmek ve kitap okumak için harika bir yer olacaktır. Mutfağınız çok yaratıcı görünecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir