Hanımlara haberler

Evinizin misler gibi kokması için öneriler

Herkes evinin güzel ve ferah olmasını ister ancak eviniz güzel kokmuyorsa ne kadar ferah olursa olsun bir anlam teşkil etmez. Sizlere bu yazımda evleriniz daha ferah kokmasını sağlayacak 2 üründen bahsetmek istiyorum.

Eskiden evlerin güzel kokması için tütsüler konurdu ancak yeni evlenen çifter bu konuları çok sevmez oldukları
için daha teknolojik kokular çıkmaktadır. Bunların en güzeli ve sık kullanılanı “air wick” markasıdır. Bu elektrikli ürün sayesinde içine seçeceğimiz doğa, yağmur, bahme, meyve, gül gibi farklı koku seçenekleri ile evinizin güzel kokmasını
sağlıyabilirsiniz. Ancak her ne kadar bunları kullanıyo olsanızda her sabah uyandığınızda evinizi yarım saatlik havalandırma işlemi ile bu kokuların daha da güzel kokması için gerekli olan tüm şartları sağlamış olursunuz. Çünkü insanlar geceleri zehirli gazları daha çok çıkarmakta ve ölü deri dökmektedirler en azından sabah yapacağınız yarım saatlik havalandırma ile yaşamınıza güzel kokular katmış olacaksınız.

Bir diğer olay ise “libelle” havalandırıcı kullanmak libelle ile her akşam işten döndüğünüzde yarım saatlik çalıştırma ile havada bulunun toz kütlesini ve zararlı gazları içine çekerek size rahat bir uyku sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir