Hanımlara haberler

Banyolarınızı renklendirecek bornoz takımları

Ev tekstil firmalarının başarılı tasarımları ve kalite ürünleri satışa sunmasıyla beraber banyolarımızda kullandığımız bornoz takımlarını da zevkimize uygun modeller içerisinden bulmamız mümkün oluyor.
Özdilek, Sarev, Soley, Taç, Days in colours gibi ülkemizin önde gelen ev tekstil firmaları 2013 yılı kataloglarında erkek, bayan, çocuk, bebekler için özel olarak ürettikleri iyi su çeken bornozları ve renk çeşitliliğyle dikkat çekmektedirler. Son yıllarda bornozların yakalarında kullanılan taş baskılar, nakış ve dantel işlemeleri sayesinde kendinizi özel hissedeceğiniz bornozlar bulabilirsiniz. Bornoz alırken dikkat etmeniz gereken nokta havlunun hammadesinin %100 pamuk olmasına ve gramajının 450-500 gram civarında olmasına dikkat etmeniz olacaktır. S,M,L,XL ölçüleri bulabileceğiniz bornozlarda sizlere tavsiyemiz alacağınız ürünü üzerinizde deneyerek almanız olacaktır. Aile bornoz seti almayı düşünüyorsanız setin içinde kaç parça ürünün yer aldığını mutlaka ürünü satın alırken kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Bornoz takımlarını 90 liradan 500 liraya kadar içindeki parça sayısına ve gramajına göre satın almanız mümkündür. Son yıllarda çok rağbet bambu bornozlar yumuşak dokusuyla çok tercih edilmektedir.

Bornoz-takimlari

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle odanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir