Hanımlara haberler

AVM lerde Açılabilir 3 İş Fikri

Alışveriş merkezleri, günümüzde çok rağbet görmesiyle beraber insanlar artık hızlı, pratik hem alışveriş hem de eğlence adına tercih ediyorlar. Buna göre de sizlere özel en çok para kazandıran 3 iş fikrini sizlere burada toplamaya çalıştık.

Bu iş modellerinde stand açılıyor ve bu sayede AVM’de ki gelen müşteri kitlesine göre de para kazanma olasılığınız yükseliyor. Fakat hangi AVM’de kira fiyatları ve aylık ziyaretçi nedir, bu gibi verilere göre de standı açmadan önce öğrenmelisiniz. Bu sayede AVM’de açılabilir 3 iş fikri arasından da seçiminizi hangi AVM’de yapacağınıza göre, hangi işi yapacağınıza göre de seçmiş olabilirsiniz. Aşağıda 3 farklı stand modelini sizlere özetlemeye çalıştık.

avmde stand acarak para kazanma
avmde stand acarak para kazanma

Kozmetik ve Parfüm Standı

AVM’ye gelen yoğunluk eğer ki bayan ağırlığında ise, tercihen kozmetik ürünleri seçebilirsiniz. Bazı markalarla iş birliği yaparak saç bakımdam parfüm tanıtımları, cilt bakımına kadar birçok seçenek ile ilgi çekebilirsiniz. Bu iş ile 100 bin TL’ye kadar kazanç elde etmek mümkündür.

Hediyelik Eşya Standı

Hediyelik eşya dükkanları kadar AVM’lerde de standlar her zaman dikkat çekmiştir. Franchising tarzında açabileceğiniz gibi konsept oluşturarak kendiniz de hediyelik eşya ayarlayabilirsiniz. Ne kadar farklı eşya kapasitesi ve yelpazesi olursa, kazancınız da buna eş değerde artacaktır.

Çay ve/veya Kahve Standı

Hem çay hem de kahve standınızı kurarak da çok iyi markalarla iş birliği yaparak standınızı ilgi çekici, ürün satıcı hale getirebilirsiniz. Hem çay hem de kahveyi bir arada satacağınız şekilde bir stand ayarladıktan sonra çok iyi değerde verim alarak güzel kazançlar elde edilebilir. Burada önemli olan, standınızın sigara molası – sigara izin verilen alanlara yakın olması olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Kazanan Meslek Grupları Hangileridir?

Dünya, fırsatlarla insanların karşısında olan bir sisteme sahipken, bu fırsatları yakalayabilen her insan, kendi fırsatını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir