Hanımlara haberler

Yılbaşı İçin Ev Süslemeleri Fikirleri

Yılbaşı zamanları geldiğinde insanların her zaman içi kıpır kıpır olur ve istemsiz bir şekilde içlerinde bir sevinç meydana çıkar. İşte bu güzel zamanlar, günler adına siz de ailenizin katkısıyla beraber Kasım ayı içerisinde evinizde ufak ya da büyük çaplı değişimler yaparak, yılbaşı için hoş bir hazırlık – başlangıç içerisinde olabilirsiniz. Yepyeni bir yıl adına yeni yıl dekorasyon fikirleri çatısı altında değişimlerden tutun da ufak çaplı değişime kadar, dilediğiniz gibi evinizde değişiklik yapma konusunda özgürsünüz.

Sizlerde aşağıda ki bir takım fikirler sayesinde, hiç para harcamadan ya da az para harcayarak çok güzel yılbaşı süslemeleri içerisinde, evinize şık bir dekor katmış olabilirsiniz.

yılbaşı süslemeleri
yılbaşı süslemeleri

Yılbaşına Özel Kapılarımızı Süsleyelim 

Kapı süslemeleriyle, girmek istediğiniz odaya girmeden önce yılbaşı heyecanını sizlere yaşatacak bir süslemeyi sizlerde yapabilirsiniz. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için hoş bir süsleme fikri olarak, kırmızı renkli çiçekler deneyebilirsiniz ya da tamamen istediğiniz çiçeklerle çok güzel yılbaşına özel kapı süslemeleri evinizde hazır yapabilirsiniz.

Salonda Bir Köşe Yılbaşı Köşesi Olsun

Yılbaşı geliyor ve bu yılbaşını da evimizde bir şekilde göstermek önemlidir. Salonda, en sevdiğiniz, en dikkat çeken bir köşeyi yılbaşı köşesi yaparak, yılbaşının o güzel aydınlığını yansıtabilirsiniz. Salonun ışıltılı olmasını sağlayabilir, ahşap fenerler ya da yılbaşı çam ağacı süslemeleriyle beraber harikalar yaratabilirsiniz.

yılbaşı çam ağaçları
yılbaşı çam ağaçları

Yılbaşı Ağacı Süslemesi Yapın

Renkli ve birçok boy çeşidiyle beraber bulunan yılbaşı ağaçları için siz de istediğiniz boyutta bir yılbaşı ağacı edinebilirsiniz ve evinize uygun ölçülerde edindiğiniz yılbaşı ağacına harika süslemeler koyarak, salon ya da çam ağacını koyacağınız alanda çok güzel bir tasarım ortamını da bu sayede yaşatmış/yansıtmış olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir