Hanımlara haberler

Kadınlarda Topuklu Ayakkabı Modası

Topuklu ayakkabılar yüzyıllardır kadınların gözdesi olmaya devam etmektedir. Moda olsun ya da olmasın, topuklu ayakkabılar her kadının dolabında muhakkak yer almaktadır. Kimi zaman bir zarafet unsuru, kimi zaman boy uzatma aracı olarak da kadınların hayatında yer etmeye devam edecektir.

Son birkaç yıldır, vitrinlerde daha fazla yer etmeye başlayan topuklu ayakkabılar, her yaşa ve tarza hitap etmektedir. Renk, model ve çeşitlerinin güzelliği ile de kadınların hayatında yer etmeye devam edecek. Günümüzde, gündemde olan belli başlı modelleri, dolgu topuk, sivri topuk, kurdeleli modeller, her çeşit deri, kot, süet ve benzeri kumaşlarla da bin bir çeşit model oluşturulmaktadır. İstediğiniz kıyafetin altına, istediğiniz renk, çeşit ve modelle topuklu ayakkabıyı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kimi bayanlar rahatı için kimi bayanlar gösteriş için giyse de, kıyafetiyle kombin halinde giyen bayanlarda, gerçekten son derece şık durmaktadır. Topuklu ayakkabı her zaman bir zarafet unsuru olmuştur.

Topuklu ayakkabı giyerken sadece şıklığını değil, rahatlığını da ön planda tutmamız gerekmektedir. Topuklu ayakkabıda, ayağın parmak kısmı aşağıda kaldığı için parmak uçlarına baskı yaparak, ayağın ve bileklerin yorulmasına, incinmesine sebep olabilir. Bu nedenle, özellikle günlük yaşamınızda sürekli giyeceğiniz topuklu ayakkabıların dolgu topuklu olmasını tavsiye ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

yirtik kot pantolon kombini

Yırtık Kot Nasıl Kombinlenir?

Asi kadınların, dışarıya asiliği yansıtmak isteyen kadınların her zaman istediği tarzda giyim hakkını sağlayabilen en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir