Hanımlara haberler

Zayıflamanın Altın Kuralları

Büyük, küçük her insanın hayatını etkileyen en önemli sorunlardan biride  zayıflamak için sarfedilen çabalardır. Sorun olarak görüldüğü takdirde de hayatımızı etkilemeye devam edecektir.Bunu aşmak insanın kendi elinde dir. Gerçekten istediğiniz  takdirde hayatınızdaki bu sorundan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.Yeter ki isteyin .Sadece dikkat edeceğiniz birkaç püf nokta ile hem zayıflayabilir hem de kendinize olan güveniniz artar.Aşağıda belirtilen 5 altın kural uygulandığı takdirde hiçbir sorun kalmadığını göreceksiniz.

Kural 1: Kendinize inanın .Başarabileceğinize inanın .Hayatta ne çok zorluğu iradenizi kullanarak aştınız. İstediğiniz takdirde olmayacak hiç bir şey yoktur.Pozitif düşünün ve zayıflamanın hayatınıza getireceği artıları düşünün.

Kural 2: Günde en az üç litre su için. Su içmeyi bir yaşam tarzı haline getirin.Böylece hem cildiniz güzelleşecek, hem de farkında olmadan zayıflayacaksınız.

Kural 3: Üç beyaz olarak tabir edilen şeker, tuz ve unu olabildiğince az tüketmeye çalışın.

Kural 4: Haftada en az üç gün ve en az yarım saat sürecek şekilde tempolu yürüyüş yapın .

Kural 5: Yemek yerken yiyecekleri mümkün olduğunca çok çiğneyin.Böylece daha rahat hazmedeceksiniz.

Altın kural olarak tabir ettiğimiz bu beş maddeyi hayat felsefeniz olarak uyguladığınız takdirde zayıflamanın bir problem olmadığını göreceksiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

detoks nasil yapilir

Detoks Yapma Yolları Nelerdir? Kimler Detoks Yapabilir?

Birçok insanın merak ettiği detoks ile ilgili olarak vücutta sağlıklı şekilde toksinlerden kurtulmak istediğinizde detoks …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir