Hanımlara haberler

Yepyeni güzellik ürünleri

guzellik-urunleri

Güzellik ve bakım önemlidir, bir kadının kalitesi, çoğu zaman bir rujundan ya da parfümünden anlaşılır. Gelin, piyasaya yeni çıkan güzellik ve bakım ürünleri ile tanışın.

Balenciaga, Florabotanica, parfüm

Balenciaga’nın yeni parfümü Florabotanica, tasarımcının fütüristik algısını öne çıkarıyor. Parfümün ambalajındaki çiçek desenleri son koleksiyondaki bir etek tasarımından esinlenerek tasarlanmış. Bu tasarım, Balenciaga’nın gizemli bahçesi olarak adlandırılıyor. Yoğun gül notalarıyla açılan parfümün fiyatı, 100 ml, 264 TL.

Nars Larger Than Life Lip Gloss, dudak parlatıcısı

Andy Warhol’dan ilham alan François Nars, Warhol ruhunu yansıtan koleksionunu meraklılarıyla buluşturuyor. Uzun süre kalıcı olma özelliği taşıyan dudak parlatıcıları, koleksiyonda öne çıkan ürünler arasında.

Guerlain Terracotta powder, bronzlaştırıcı pudra

Guerlain’in efsanevi ürün terracotta pudra, yeniden yorumlanarak 2012-2013 sonbahar-kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Kış mevsiminde içeriğindeki özel bileşenler sayesinde cildinizde ışıltılı bir bronzluk hissetmeniz mümkün Gün boyu kalıcı olma özelliği konusunda da oldukça başarılı bir ürün.

Eyliplex-2 Lash Boosting Serum, kirpik serumu

GoodSkin Labs’in yeni ürünü Eyliplex-2 Lash Boosting Serum, kirpiklerin daha hacimli ve çekici görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki keratin sayesinde kirpiklerin uzamasına yardımcı olan ürünün fiyatı, 115 TL.

Shiseido Zen Secret Bloom, parfüm

1964 yılında Shiseido’nun, yurtdışı pazar için özel olarak geliştirilen ilk parfümü olan Zen, bu yıl 140. yılının şerefine Secret Bloom adıyla müdavimleriyle buluşuyor. Siyah vanilya notalarının yoğun olarak hissedildiği parfüm, gizemli bir geçmişi yansıtıyor. Fiyatı: 175 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir