Hanımlara haberler

Yeni yıl ve yeni saç modelleri

Bayanlar saçlarına ne kadar önem verir hepimiz kadını erkeği biliriz. Bayanlar için saç güzelliği güzelliklerinin olmazsa olmaz parçası. Özellikle özel günler ve geceler için kadınlar müthiş mesailer harcarlar ayna karşısında. Yeni bir yıla bir kalmışken bakalım önümüzdeki yıl saçlarımız nasıl şekillenecek. Örgü önümüzdeki yılda çok modadır. Uzun saçlı bayanlar örgü ile günlerini kurtarabilecekler. Ayrıca bu sezon topuzun her türlü modelini kullanabilirsiniz. Spor ve şık her türlü giyiminizi topuz ile tamamlayabilirsiniz. Küt kesimler de yeni yılda son derece revaçta.  Kat kat modeller geride kalıyor. Üstelik stilistler küt saçların bayanların olduğu yaştan daha genç göründüklerini söylüyorlar.

Yeni yılda saçlarda farklılık yaratacak en önemli ayrıntı aksesuarlar. Bu yıl taşlı tokalar, kurdeleler, gösterişli taçlar saçları süsleyecek. Renklerde ise sadelik ön plandadır. Bu sezon bağıran renkler yok. Ama kızıl yine de tahtından inmedi. Sadece çok parlak kızılları tercih etmeyin.

Saç modeli bir kadın için çok önemlidir. Beğendiğiniz modelden ziyade size gidip gitmemesi, saçın size uyup uymaması çok daha önemli. Bunun için uzman bir kuaförden yardım alabilirsiniz. Kalın telli ve çok kabaran bir saç yapınız var ise küt saçı belki tavsiye etmeyecektir size.

Kendinizi şımartın ve yeni yıl için kendinizi hazırlayın. Karşılayacağımız yeni yıla yeni bir saçla girmek istemez misiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir