Hanımlara haberler

Ünlülerin güzellik sırları

Muhakkak ki hepimiz ünlülerin bir çoğunun güzelliklerini neye borçlu olduğunu merak ederiz. Bu konuda edindiğimiz bilgileri sizlerle alt tarafta paylaşıyoruz.

Aydan ŞENER; güzelliğine maydanozu kaynatarak suyunu tonik olarak kullandığı için katkıda bulunduğunu düşünüyor. Ayrıca kirpikleri içinde badem yağı kullanıyormuş. Çağla ŞİKEL ise; selüloitleri için özel kendi evinde hazırlayıp uyguladığı hoş kokulu yağlarla masaj yapıyor. Bacaklarına sürerek daha sonra stres film ile sarıyor.

Ayrıca tempolu yürüyüşünde formda kalmasın da önemli bir faktör olduğunu söylüyor ve önemli olan terlemek ve vücuttaki toksinleri ter ile atmak olduğunu söyleyen Çağla ŞİKEL bunun yanı sıra dengeli beslenmeyip içten güzelleşmenin en doğal ve kolay bir yöntem olduğunu vurguluyor. Azra AKIN; sabah kahvaltılarını mutlaka yapıyormuş. Ara öğünlerinde bol meyve, bol su tüketiyormuş. Azra AKIN, Kozmetiklerden daha çok dengeli beslemenin cildi güzelleştirdiğine inananlardan. Ebru AKEL; güneş koruyucusu sürmeden kesinlikle dışarı çıkmazmış. Yüzünü mutlaka her gün soğuk su ile yıkarmış diri durması için vücudunun zindeliğini, gençliğini korumak için ise; günde 3 Lt su tüketirmiş. Ceyda DÜVENCİ; bol su tüketiyor ve çiğ maydanoz yiyor. Her zaman pozitif düşünür. Didem UZEL; LPG selüloit tedavisini herkese tavsiye ediyor, kendisi 15 seans gitmiş ve çok faydasını görmüş.

Her zaman organik ürünler tercih eden Didem UZEL mutlaka ayda biç kez hamama giderek vücudunu keseleterek ölü deriyi atarmış, terleyerek te toksinlerinden arınırmış. Sezen AKSU; avokado yaprağını ve mısır püskülünü zayıflamak için öneriyor. Kendisi de zayıflamak için mısır püskülü yiyor. Arzum ONAN; her sabah ballı ısırgan otu çayı tüketiyormuş. Hülya AVŞAR ise; kiraz saplarını 30 dakika kaynatarak suyunu içiyor, zayıflamak için bu yöntemi uyguluyormuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir