Hanımlara haberler

Tenimizin Şifa Kaynakları, Bitkisel Ürünler

Yaşam kaynağımızın temeli, vücudumuzun temel direği su; tenimizin de en iyi dostudur.  Özellikle şehir hayatının getirdiği koşuşturma içinde tenimize en az su kadar iyi gelen ürünler içinde bitkisel ürünler hatırı sayılır yer tutar. Stres,  zorlu yaşam koşulları, iş  ve aile hayatı derken  vücudumuzun  tüm bu olumsuzluklardan en çok etkilenen bölümü  tenimizdir.

Tenimizin ihtiyacı olan en uygun bitkisel urun ve desteklerle beslenmesini ve bakımını yapmak için öncelikle nasıl bir cilde sahip olduğumuzu bilmek önemli. Aksi taktirde,  ihtiyaçlarını bilmeden yanlış ürün kullanma ihtimali doğar.

Tenimizin dışarıdan temizliğine dikkat ederken bitkisel ürünlerle de beslenmesine dikkat etmek önemli bir yer tutar. Böylece tenimizin sağlığını koruyarak  yaşlanmasını geciktirmiş oluruz.  Birçok bitkisel ürün,  içinde tenimizin yapıtaşlarını barındırır. Vücudumuzun  korunmasına  tenimizden  başlamak çok  önemli.  Çünkü,  tenimiz vücudumuzun  dış  etkenlere karşı  kalkanı olma  işlevini görür. Aynı zamanda,  tenimiz  dış dünyaya açılan penceremizdir, nasıl görünmek istersek öyle görünürüz. Tenimize nasıl bakarsak o da bize öyle karşılık verir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir