Hanımlara haberler

Sultanlara özel bakım

Manifesto09_94_1343832304

Rixos Pera İstanbul otelin içinde yer alan ve Osmanlı saray hamamlarından ilham alınarak tasarlanan Rixos RoyalSpa, dinlendirici terapi ve masaj seçenekleriyle size kendinizi sultanlar gibi hissettiriyor.

Tüm ayın yorgunluğunu üzerinizden atmak için, iş çıkışı Rixos Royal Spa’ya gidebilirsiniz. Altı El masajı, Özel Rixos Vücut Masajı gibi pek çok farklı terapiyle misafirlerine sıradışı bir spa deneyimi yaşatan Royal Spa, hamamıyla da temizlik hissini en iyi şeklde yaşamanızı sağlıyor. Hamamda saç telinden ayak ucuna kadar arınma ritüeli, kese ile başlıyor, sabun masajı ile devam ediyor.Cildin su dengesini korumak için vücuda uygulanan ipeksi nemlendiricilerle ise hamam sefanız tamamlanıyor.

Sonrasında dilerseniz dinlenme kısmında uzanarak özel olarak hazırlanmış karışık bitki çayınızı yudumlayabiliyorsunuz. Uzman terapistler tarafından yapılan “Sultanın Altı El Masajı”, tüm kaslarınızı yumuşatırken, vücut ve ruhunuzu dengeleyerek sizi rahatlatıyor. Vücudunuzdaki bloke olmuş enerji birikimlerinin dağıtılması için sıcak taş terapisinin en doğru yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Egzotik yağlar ve ısıtılmış taşlar eşliğinde uygulanan bu terapi, vücudunuzun rahatlamasını sağlıyor. Hamam sefası ve masaj sonrası dinlenme salonuna geçerek rahatlatan karışık bitki çayınızı içebilirsiniz.

Terapistlerin profesyonel dokunuşları sayesinde bilgisayar başında oturmaktan dolayı oluşan ağrılardan kurtulabiliyorsunuz. Spa’da uygulanan tüm bakımların yanı sıra, donanımlı fitness merkezinde uzman eğitmenlerin eşliğinde form tutmak da mümkün. Pilates Reformer, Kinesis ve Power Plate’den oluşan özel dersler, Rixos Royal Spa’da sizleri bekliyor. Burada spor yaparak form kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir