Hanımlara haberler

Sex and the city kızlarının sırları

sex-and-the-city-fashion

Uzun yıllar dizisiyle, daha sonra çekilen sinema filmleriyle hepimizin kalbinde taht kuran ve zirveye oturan fenomen dizi “Sex and the city”, hem kızları, hem hikayeleri hem de konusuyla, özellikle bayanların dikkatini çekiyor. Kokteyller, ilişkiler, partilerle dolu New York City’de yaşayan 4 kadının hikayesi, bütün bu kalabalığın içinde aslında yalnız olduklarını anlatıyor.

Konusu bir yana dursun, Sex and the city kızlarının kıyafetleri, güzellik sırları ve moda tutkuları hepimizde büyük hayranlık oluşturdu. Carrie’nin ayakkabı tutkusunu bilmeyen yoktur. Modanın tam ortasında yer alan bu dizide, Samantha Jones karakterinin yaşına rağmen nasıl bu kadar dinç ve güzel göründüğü merak ediliyor. Dizideki bütün kadınlar güzel, alımlı ve çekici. Siz de böyle olmak istemez miydiniz?

Sarah Jessica Parker on location for "Sex in the City" in Manhattan.

İlginç tarzları ve modaya olan tutkunlukları ile tanınan bu dört kadın, maaşlarının önemli bir bölümünü kıyafetlere, güzelliğe ve ayakkabılara harcıyor. Güzel görünmek pahalı iştir, diyenlere katılıyor ya da katılmıyor olabilirsiniz, ancak güzel görünmek için çaba göstermeniz gerektiğinde sanırım hemfikiriz. Modayı takip etmek, fit görünmek ve cildinize bakmak. Aslında yapmanız gerekenler bu kadar basit.

Dünyanın en popüler şehri New York City’de yaşayan bu dört kadından ilham alarak, siz de 40’lı yaşlarınızda 10 yaş daha genç görünebilirsiniz. Nasıl mı yapacaksınız? Öncelikle cilt bakımınızı ihmal etmeyin, her ne kadar dizide bolca yer verilse de sigara ve alkolden uzak durmalısınız. Bunun en nihayetinde bir dizi olduğunu unutmayın. Ve son olarak da, uyku düzenini hafife almayın. Göz altı morlukları, şişlikler ve yorgun bir yüz ifadesi ile uğraşmak istemiyorsanız,günde ortalama 8 saat uyumanız şart.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir