Hanımlara haberler

Sadece 6 günde yepyeni bir cilt

336295191_640

YVES ROCHER’den dünyada bir ilk! Anti-Age Global( Creme Fondamentale)

Sadece 6 günde.. 4.nesil bitki kök hücrelerinin sonsuz yenileme gücüne ulaşın! Her bir anti-age global kremi 100.000’den fazla bitki kök hücresi içermektedir.

4.nesil bitki kök hücrelerinin yenileme gücüyle, yaşlanmanın tüm belirtilerini cildinizden silin.

  • Yeniden yapılanan bir cilt
  • Daha sıkı bir cilt
  • Daha dolgun bir cilt
  • Kırışıklıkların görünümünde azalma
  • Işıltısını yeniden kazanan bir cilt
  • Derinlemesine nemlenen bir cilt

Bitki kök hücreleri, laboratuvarlarının buluşu olan patentli bir biyolojik uyarılma işleminden( elisitasyon) geçirilirler Bu işlemle, doğadaki hücresel yapıları ve bütünlükleri korunan ve maksimum etkinlik için uyarılmış 4.nesil bitki kök hücreleri elde edilir. Bu hücreler, doğadaki sonsuz kendilerini yenileme güçlerini en etkin şekilde Anti-Age Global’in formülünde cildinize taşırlar.

Genç bir cilt, ortalama olarak 1 ay gibi bir sürede kendisini yeniler. Ancak yaş ilerledikçe ciltte yaşlanma başlar ve bu süre giderek uzamaya başlar. Tüm bu cildin yaşlanmaya başlaması ve yenilenme süresinin gecikmesi gibi nedenler, cilt yüzeyine kırışıklık olarak yansımaktadır.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre, gece ve gündüz kremleri, göz çevresi kremleri ile yapılan doğru bir bakım ile, cildin kendi kendini yapılandırma süresi %30 artmaktadır.  Cilt hücrelerinizi yenileyerek cildinizi adeta yeniden oluşturan Yves Rocher Anti-age Global Gece Kremi, cildinizi onarır ve gece boyunca besler. Gençleştirici ve hücre yenileyici gündüz kremi ise, cildinizi gün boyunca besler ve gözle görülür bir biçimde sıkılaştırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir