Hanımlara haberler

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Saçlar bayanlar için vazgeçilmezdir. Bu yüzden saçarlının renginden kesimine kadar her detayla yakından ilgilenirler. Bayanların günlük hayatlarında rahat bir şekilde kullanabilmeleri ve kolayca şekillendirebilmeleri için modası hiç geçmeyen birçok saç modeli bulunmaktadır.
2013-Gelin-Saç-Modelleri-2013-Gelin-Saç-Modelleri2
Erkek kesim saç modeli her sezon olduğu gibi bu sezonda çok popüler. Jöle ile şekillendirilerek de kullanılabilen bu model özellikle çalışan bayanların gün içerisinde kurtarıcısı oluyor. Uzun yıllardır ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilen bob modeli önümüzdeki yıllarda da kendinden söz ettirecek. Bob modelinin maşalı olarak da kullanılabiliyor olması modele ayrı bir hava katmaktadır. Maşalı saç modelleri ise hem günlük hayatta hem de iş hayatında kullanılabilir olması bakımından her sezon tercih edilen modeller arasında. Özellikle gece gideceğiniz davetlerde eğer çok abartılı bir kıyafet tercih ediyorsanız saçlarınızı maşalayarak salık bırakabilirsiniz.

Atkuyruğu ise hiçbir sezon önemini kaybetmeyen ve her ortamda kullanılabilen modası hiç geçmeyecek bir saç modeli. Atkuyruğunu özellikle özel günlerde fantezi olarak kullanırsanız kıyafetiniz ile büyük bir uyum içinde olursunuz. Son yıllarda özellikle tekrar moda olan kahkül ise bu sezon her model ile kullanılabilir. Bayanların vazgeçilmezi olan topuz modeli ise özellikle gelinlerin, gelin başlarında, genç kızların mezuniyet törenlerinde sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Her kıyafet ile kullanılabilen bu model özellikle dalgalı hali ile çok modern bir görüntü çiziyor.
sac-modelleri-2013-3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir