Hanımlara haberler

Masumiyetin timsali örgü saç modelleri

Bayanların çocukluk yaşlarından itibaren saç şekillerinde tercih ettikleri örgü saç modelleri hiçbir zaman modasını yitirmemiştir.
Örgü saçlar bayanların hem günlük hem de iş hayatında, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda da sıklıkla tercih ettikleri saç modelleri arasında yer almaktadır.
Hayli çeşit içeren bu saç modelleri arasında her türlü saç uzunluğunda kullanılan tek tek örgü modelinin yanı sıra sütçü kız veya iki belik dediğimiz bayanlara masumiyet katacak olan bu örgü modeli açık renkli veya balyaj saçlı bayanları oldukça gösterişli olmalarını sağlayacaktır. Bu sezon hiçbir zaman modası geçmeyen ve bayanların sıklıkla tercih ettikleri örgüler arasında dikkati çeken örgü topuz modelleri olacaktır. Uzun saçlı ve saçlarını toplamayı seven bayanların tercih ettiği bu model saçın farklı yerlerinden örülerek topuz şeklinin verilmesiyle pratik bir şekilde güzel görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Örgü saç modelinde kullanacağınız değişik taç, toka gibi aksesuarlarla desteklendiğinde düğün, nişan ve davetlerde bayanların farklı bir tarz yaratacağı bir saç seçimi olacaktır.

orgu-Topuz-Sac-sekilleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir