Hanımlara haberler

Seksi Bakışların Sırrı

seksi bakışların sırrıTelevizyonda gördüğünüz ünlülerin nasıl bu kadar çekici ve seksi göründüklerini merak ediyor musunuz? İşin sırrı göz makyajında… Doğru göz makyajı uygulayarak, siz de seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Sezonun modası olan mor, lila, yeşil, turuncu, pembe ve mavi gibi renkleri tercih ederek yaza uygun seksi bir göz makyajı yapmış olacaksınız.

Daha parlak ve baş döndürücü bakışlara sahip olmak elinizde. Doğal halinizden kopmadan, çok daha anlamlı bakışlara sahip olmak elinizde. Gözlerinizin tam zıttı olan tonlarda kalem, göz farı ve maskara tercih ederek daha dikkat çekici bir bakışa sahip olacaksınız. Yeşil gözleriniz mi var? O zaman mor rengi farı tercih edin. Mavi gözleriniz varsa, kahverengi göz kalemi ve maskara tercih edebilirsiniz. Kahverengi gözleriniz varsa, lacivert tonlarında ürünler sizin için doğru birer seçim olacak.

Eyeliner uygulaması, bakışları ön plana çıkarmak için önemli bir avantaj. Ancak bu uygulamanın da dozunu ayarlamak gerek. Fazla kuyruklu eyeliner uygulamaları, doğallıktan uzak bir görünüme neden oluyor. Onun yerine, kirpik diplerinize uygulayarak işlemi bitirebilirsiniz.

Mor halkalarınız varsa, makyaj yaparken onları yok etmeyi ihmal etmeyin. Çünkü onlar orada durdukları sürece, ne kadar kusursuz makyaj yaparsanız yapın, gözlerinizdeki bu mor halkalar, güzelliğinize gölge düşürecek. Bunun için göz altı aydınlatıcıları ve kapatıcılardan yardım alabilirsiniz. Göz altı morlukları için henüz kalıcı bir çözüm bulunamamış olsa da, bu tür ürünler size yardımcı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin Öneriler

Kalıcı makyaj yaptırmak istediğinizde, bu makyajı yaptırdıktan sonra 24 saat boyunca cildiniz herhangi bir suyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir