Hanımlara haberler

Makyajda Çarpıcı Trendler

Güzelce giyindiğiniz saçlarınız da hazır, peki ya makyajınız? Makyajınıza başlamadan, bu senenin makyaj modasını sizler için araştırdık. Önce okuyun, sonra uygulayın.

Bu senenin makyaj modasında çıplak makyaj var. Çıplak makyaj, doğal güzelliğinizin vurgulanması demektir.  Bu makyajda cilt pürüzsüz, elmacık kemikleri belirgin, gözler ise rimelli olmalıdır. Hızlıca, pratik bir şekilde uygulanan bu makyaj genç kızlara çok yakışmaktadır. Doğal güzelliğinizi vurgulamak için kaşlarınızın da incecik değil kalın olması gerekiyor. Füme ve leylak tonlarını kullanarak yapacağınız göz makyajıyla gözlerinize dumanlı bir ifade katabilirsiniz. Ve tabii eyeliner, mutlaka olmalı. Göz şeklinize göre ince ya da kalın çekeceğiniz eyelinerla ifadenizi vurgulayabilir, daha özel bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu arada sevenler için bu sene vampir dudaklar yine moda. Kırmızı ve bordonun tonlarıyla belirgin dudaklar yakalayabilirsiniz. Bu dudakları hafif göz makyajıyla tamamlamalısınız.

Kadın güzelliğinde makyajın yeri çok önemlidir. Ancak önemli olan doğru tekniklerle yüz tipinizi tanıyarak, cildinize uygun tonlarda, yaşınıza ve kıyafetinize uygun makyaj yapmaktır. Sadece makyaj modasına uymak için yüzünüze hiç uymayan renk, ton ve tipte makyaj yapmak sizi güzelleştirmek yerine çirkinleştirebilir ya da olduğunuzdan daha yaşlı görünebilirsiniz. Aksi şekilde doğru uygulanan ve makyaj modasına uygun bir uygulamayla daha genç ve dinamik de görünmek mümkün. Bu nedenle öncelikle uzmanlardan destek alıp doğru teknikleri öğrenek işe başlamak gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin Öneriler

Kalıcı makyaj yaptırmak istediğinizde, bu makyajı yaptırdıktan sonra 24 saat boyunca cildiniz herhangi bir suyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir