Hanımlara haberler

İlkbahar için Makyaj Önerileri

makyaj5Az ya da çok her kadın hiç şüphesiz makyaj yapmayı sever. Ancak yerinde ve doğru makyaj uygulaması bir kadını çekici hale getirmektedir. Bu yüzden makyaj tüyolarını daima iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Havaların ısınması ile birlikte doğanın kendini ortaya çıkartması, güneşin sıcaklığı ile her yer ışıltılı hale geliyor. Canlı ve taze olan ruh durumunuzu hiç şüphesiz makyajlarınıza da taşımanız gerekiyor. 2014 sezonun bahar makyajları arasında orkide rengi olan mor çok göz alıcıdır. Elbette en fazla göz makyajlarında dikkat çeker ve bu konuda hemen bir palet elde etmelisiniz. Çünkü mürdüm far tonlarını bir arada kullanarak harika makyaj yapmanız gerekiyor.
Bunun hemen ardından siyah olan göz kaleminiz sayesinde alt kirpiklerinize doğru kuyruklu şekilde çizgi çekmeniz gerekiyor. elbette göz makyajının olmazsa olmazı rimellerdir. İyi ve dolgunluk veren bir rimel sayesinde kısa sürede gözlerinizi çekici hale getirebilirsiniz. Elbette en can alıcı renk olan turuncu hiç şüphesiz biraz cesaret ister. Ancak baharın kesinlikle en trend renkleri arasındadır. Eğer tüm bunlara dikkat ederseniz baharın canlılığını dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. İlk olarak yüzünüzü güzel bir şekilde pürüzsüz hale getirmelisiniz. Daha sonrasında kirpik kıvırıcı ile ardından rimel sürmelisiniz. Oldukça hafif bir şekilde allık ile yanaklarınızı dolgunlaştırarak turuncu renkte olan rujunuzu uygulamanız yeterlidir. Bunun yanı sıra bahar rengi beyaz göz kalemleridir.
Gözlerinizin daha parlak görülmesi ve aydınlanması için son derece önemlidir. Beyaz renkte olan göz kalemlerinizi kirpiklerinizin diplerine kadar sürmeniz gerekiyor. Ardından göz kapaklarına beyaz renkte kalem çekerek fırça ile dağıtmalısınız. Gözünüze siyah renkte kalem çekerek ardından rimel uygulamalısınız. Alt kirpiklerinize beyaz renkteki göz kalemini uygulayarak bitirmeniz gerekiyor. Daha da önemlisi pembe renkte dudaklar baharın olmazsa olmazıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin Öneriler

Kalıcı makyaj yaptırmak istediğinizde, bu makyajı yaptırdıktan sonra 24 saat boyunca cildiniz herhangi bir suyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir