Hanımlara haberler

Kusursuz Gelin Olmak İçin Güzellik Tüyoları

Kusursuz Gelin Olmak İçin Güzellik Tüyoları

Büyük bir aşkla birbirine bağlanan iki kalbin hayatlarının en güzel anlarını yaşadıkları düğün törenlerinde bütün gözleri üzerlerine çekebilmeleri için kusursuz olmaları gerekmektedir. Özellikle düğünün başrolü olan gelinlerin her detayı en ince noktasına kadar planlaması gerekmektedir. Gelinlerin kusursuz ve güzel görünmesinin birinci şartı doğal olmalıdır. Doğal bir görünüm ve içten bir gülümseme bir bayanın güzel görünmesinin kaynağıdır.
gelin
Düğün günü giyineceğiniz ve kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz gelinliğinizin öncelikle sizin için uygun olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Sezonda moda olan ya da çok gösterişli bir gelinlik sizin üzerinizde emanet durabilir. Bu yüzden vücudunuzu ve kendinizi iyi tanımalı size uygun olan gelinlikte karar kılmalısınız. Kusursuz görünmek için gelinlik seçimi kadar saç ve makyajda büyük bir önem taşımaktadır. Kabarık ve gösterişli bir gelinlik ile kocaman yapılmış bir saç kullanmak artık çok geçmişte kaldı. Günümüzde artık gelinler daha sade ve doğal gelin başları tercih ediyorlar.

Gelin saçı kadar gelin makyajı da büyük bir önem taşıyor. Makyajı mutlaka bir profesyonelden yardım alarak yapmalısınız. Öncelikle yüzünüzde bir noktayı seçerek orayı ön plana çıkarmalısınız. Eğer gözlerini vurguladıysanız sade bir ruj, dudağınızı vurgulamak istiyorsanız sade bir göz makyajı yerinde olacaktır. Güzel kokun ve ellerinizi mutlaka nemlendirin. Düğün günü güzel görünmenin en büyük ölçüsü ise stressiz bir gülümsemeden geçer bunu hiç unutmayın.
kusursuz_gelin_olmak_icin_altin_kurallar_1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

selülitlere karşı kahve masajı

Kahve ile Gelen Güzellik Hakkında Her Şey

Kahve sadece lezzetiyle damak tadımıza değil, yeri geldiğinde cildimize de faydalı dokunuşlar yapan harika değerlerimizden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir