Hanımlara haberler

Yaşlanma belirtilerine karşı krem

Estee Lauder’ın “Her kadın güzel olabilir” felsefesi kadınlara güç veren evrensel bir gerçek, bununla birlikte her kadının kendine özgü bir güzellik yaklaşımı bulunmaktadır.

Avrupalı tüketiclerle yürütülen geniş çaplı çalışmalardan sonra Estee Lauder spesifik modern Avrupalı Kaıdının güzelliğe olan bakış açısını ortaya çıkardı – değişen cildinin ihtiyaçlarına karşı geliştirilmiş çok amaçlı krem ihtiyacı. Bu buluşlardan ve son teknoloji genetik çalışmalardan ilham alınarak, Estee Lauder Avrupalı kadınlar için özel olarak geliştirilmiş çok amaçlı üstün yaşlanma karşıtı kremini sunar. Devrimsel, yüksek performanslı, multi-etkili sırdadışı bir kremdi ve o sadece “REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CRÈME” olarak adlandırılabilirdi.

Cilt yaşlandıkça, daha fazla kuru hissetmeye, genç görünümünü kaybetmeye başlar ve ihtiyaçları sürekli değişir. Cildin doğal olan genç görünme yeteneği etkinleştiren, REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CRÈME gelişmiş bir bilim sunarak, cildi besler ve derinden nemlendirir ve cilt yüzeyinde ki yaşlanmanın belirtilerini ertelenmesine yardımcı olur böylece cildin değişen ihtiyaçlarını önceden sezer ve bunlara cevap verir. Dünya çapında ki 10 patentiyle, bu son derece hafif, yüksek performanslı,multi-etkili krem Estee Lauder’ın yeni devrimsel “IntuGen” teknolosini güzel bir cilt görünümü canlandırmak için sunar. Doğadan edinilmiş, bu güçlü tekonloji, cildin çoklu yaşlanma belirtilerini hedef alarak cildin doğal Nrf2 etkinliği destekler, bir “ana şalter” gibi cildin yaşlanma karşıtı kanallarını etkinleştirir ve cildin yeniden canlanmasına yardımcı olur. Bu devrimsel formul aynı zamanda gelişmiş SIRT-1 teknolojisini de sunar, bud a cilde kendine doğal bakmını yapabilmesi için daha fazla zaman tanıyarak cildin gençleşmesine yardımcı olur. Ayrıca, cildin yaşlanma belirtileri karşı yardımcı olmak için güçlü bir Barrier-Yapı Kompleksi, güçlü anti-tahriş edici ve anti-oksidanlar ile cildi nemlendir ve besler. Her ipeksi yumuşak bir dokunuş ile cildin yaşlanma birden fazla belirti ölçülebilir azalır ve cilt daha sıkı,esnek ve güzelce yeniden canlandırılmış olur.

YENİDEN CANLANDIRIR
Genetik araştırmada uzmanlar olarak, Estee Lauder bilim adamları cildin zamanla değiştiğini ve bu değişen ihtiyaçlarına genlerindeki hücresel fonksiyonlarını etkinliştirere doğal olarak tepki verdiğini biliyorlar. Yaşlandıkça, hücre fonkisyonları yavaşlamaya başlar buna parallel olarakda cildin doğal Nrf2 aktivitesi azalır. Son yıllarda ki en ilgi çeken bilimsel buluşlardan biri de, Nrf2’nin 200’den fazla geni harekete geçirmesi ve cildin yaşlanma belirtilerine karşı koyan kritik protein ve enzimlerin üretimini artırmasında ki yardımı oldu. Zamanla, cilt daha sıkı,esnekleşiyor ve yeni bir ışıltı ve genç bir canlılık yayıyor.

GENÇLEŞTİRİR
Sirtuin teknolojisinde ki uzmanlar ve Estee Lauder bilimcileri bilirler ki cilt maruz kaldığı günlük çevresel etkilere karşı kendini yenilemek için kendi doğal onarıcı işlevlerini geliştirmek için “yavaşlamaları” gerekir. Yeni IntuiGen Teknolojisi ™ ile mükemmel bir sinerji içinde Çalışan REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CREME , hücre onarıcı işlevlerini yürütmek için gereken ekstra zamanı sağlayarak, uzun ömür geni SIRT-1’in cildin doğal aktivasyonunu destekleyen gelişmiş bir SIRT-1 Teknolojisini sunar. Sonuç olarak, cilt zamanla parlak, daha genç bir görünüme sahip olarak yenilenir.

BESLER
Cildin yaşlanma belirtilerini karşı yardımcı olmak amacıyla, cildin nemli,sağlıklı ve beslenmiş kalması cilt için kritiktir. Cilde hayati beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasına yardım sağlamak amacıyla , REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CRÈME mikro su damlaları ile cilde anında nem emilimini ve penetrasyonunu sağlar, “Barrier-Building complex”‘ne ek olarak, ayçiçeği özü ve arpa özünüde içererek, cildin nem bariyerinin güçlenmesine ve nemliliğinin derinden ve daha uzun kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, E vitamini ve Kafein gibi güçlü anti-tahriş edici ve anti-oksidanlar, cildi korumaya, sakin tutmaya, rahatlatmaya, dinginleştirmeye ve optimal durumda cildin yaşlanmaya etkilerine karşı koymasına yardımcı olur.

KLİNİK SONUÇLARI
Klinik test, cildin anında daha yumuşak, daha temiz ve daha parlak olduğu kanıtlanmıştır ve sadece 4 hafta içinde, kadınların% 92’I sıkılıkta önemli bir iyileşme gösterdi. Cilt daha kompakt, esnek ve güzel canlanmış.

İPEKSİ, HAFİF DOKU ve ÖZEL KOKU
Avrupalı kadınlar için özel olarak geliştirilen, REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CRÈME’nin özel ipeksi yumuşak, hafif, yenilikçi doku ve güzel, yeni kokusu 1000’den fazla avrupalı kadın ile yürütülen emsali görülmemiş büyüklükte ki doku ve koku testlerinin sonucudur. Bu hafif formül, kadife pürüzsüzlüğe ve ipeksi yumukşaklığa sahiptir ve cildi zengin tazeleyici ne mile rahatlatır. Güzel, ayrıcalıklı oryantal çiçeksi koku, Avrupa kadının tercihleri göz önüne alınarak yaratıldı, kokusu mandalina ve bergamotun ince üst notaları ile çay gülü,yasemin ve menekşenin çiçeksi notlarıyla harmanıdı ve kokusu sadal ağacı,pudralı vanilya ve kabe samanın alt notalarıyla gelişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göz Şekline Göre Makyaj

Makyaj konusunda göz makyajı oldukça önemlidir. Kadınlar göz makyajına her zaman daha fazla önem vermektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir