Hanımlara haberler

Tırnaklarınız çatlayan oje ile bir başka olacak

Bir bayana dünyanın neresinde olursak olalım şüphesiz en yakışan görünümlerden biri de bakımlı ellerdir. Manikür, el bakım ürünleri kremleri haricinde eliniz haricinde tırnaklarınıza da uygulayacağınız bir takım ürünler bulunmaktadır. Tırnak için olan kozmetik ürünlerinden bazıları kütikül giderici, tırnak sertleştiriciler, vitaminler ve en çok önem taşıyan ve tercih edilen ürün tabii ki ojelerdir. Tırnaklarınız için vazgeçilmez bir bakım ürünü olan ojelerin farklı markalarda binlerce çeşidi bulunmaktadır. Mat, çabuk kuruyan, simli, parlak, çatlayan ojeler olmak üzere farklı özelliklere sahiptirler.

Özellikle son dönemde rağbet gören tırnak bakım ürünü çatlayan ojelerdir. Kullanımı açısından diğer ojelere göre biraz daha farklıdır. Kuru tırnağınıza, tırnağınıza hangi renkte görünüm kazandırmak istiyorsanız o rengi uygulayın. Takribi 4–5 dakika kuruma sürecinden sonra, yalnızca bir kat çatlayan özellikte ki ojenizi sürün. Sonrasında tırnağınızda 2–3 dakikalık kuruma sürecinden sonra dilerseniz parlatıcı bir cila tatbik edebilirsiniz. Tırnaklarınıza uyguladıktan sonra tıpkı bir gökkuşağı izlenimi yaratan çatlayan ojelerin sizleri hayran bırakacak tonlarda renk alternatifleri vardır. Piyasa da bulabileceğiniz farklı markaların renk alternatifleri; yeşil, mavi, altın sarısı, mor, beyaz, kırmızı, gri, normal sarı, fuşya, gece mavisi, portakal rengi, simli ve simsiz diğer renk çeşitleridir.

Çatlayan oje tüm sezonlara damgasını vuran ve her tür giysi tarzına da uyum sağlayan bir kozmetik tırnak bakım ürünüdür. Alt tabanı ve çatlayan üst tabakası ile 2 farklı tonu veya 2 farklı rengi tırnaklarınızda desen desen taşımanızı sağlar. Tercih edeceğiniz renge göre makyaj ürünleri ile kombine edilerek kullanıldığında tercih ettiğiniz rengin muhteşem görünümü sayesinde hem makyajınız ile hem de tırnaklarınız ile daha da ön plana çıkarsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

kalıcı makyaj

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İçin Öneriler

Kalıcı makyaj yaptırmak istediğinizde, bu makyajı yaptırdıktan sonra 24 saat boyunca cildiniz herhangi bir suyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir