Hanımlara haberler

Seksi kadınların imzası “Roberto Cavalli”

rc2

Bir kadın için güzel görünmek kadar yürüdükçe ardında hoş bir koku bırakmak da önemlidir. Seksapeli güçlü bir karakterle özdeşleştiren Roberto Cavalli, yarattığı parfümüyle kadınları kendilerine daha fazla güvenmeleri için harekete geçiriyor. Eğer fark edilmeyi beklemek yerine dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Roberto Cavalli adını taşıyan bu parfüm imzanız olacak.

Cavalli’nin yeni kokusu, amberli floral koku ailesine ait. Tepe noktasında bulunan pembe biberle ilk etkiyi yaratıyor, kalp notasındaki saf portakal çiçeğiyle zihinlerde kalıcı bir yer ediyor ve dip notalardaki tonka fasulyelerinin büyüleyici etkisiyle de unutulmaz bir anı bırakabiliyorsunuz. Louise Turner tarafından yaratılan parfümün kokusu gibi şişesi de oldukça dikkat çekici. Bir kadının vücut kıvrımları kadar feminen olan şişe tasarımında gold detaylar ve markanın semnolü haline gelen kaplan deseni görülüyor. Roberto Cavalli, yarattığı parfümüyle kadınları kendilerine daha fazla güvenmeleri için harekete geçiriyor. Güçlü karaktere sahip bir kadın, seksiliğin simgesidir.

Cavalli kadını kendisine güvenir. Etrafındaki herkesi ve kendini mutlu etmeye çalışır. Dünyaya kendine olan güvenini gösterir. Cavalli özel bir marka. Son derece eğlenceli, farklı, egzotik, çok seksi ve biraz romantik. Tüm bunlar Cavalli’yi inanılmaz yapıyor. Cavalli dünyası etkileyici geçmişiyle çok renkli, dışa dönük ve canlı. Kayıtsız kalmak imkansız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göz Şekline Göre Makyaj

Makyaj konusunda göz makyajı oldukça önemlidir. Kadınlar göz makyajına her zaman daha fazla önem vermektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir