Hanımlara haberler

En Çekici Parfüm İçerikleri

En Çekici Parfüm İçerikleri

En çekici parfüm içerikleri hem erkekler hem de bayanlar için farklı farklıdır. Le Male en çekici erkek kokuları arasında yer almakta olup baharat yoğunluğu, vanilya çekiciliği ile bayanların dikkatini çekmektedir. İçeriğinde bergamut, portakal çiçeği, tarçın, kimyon, lavanta, sandal ağacı, misk, vanilya, amber yer almaktadır. Bu koku ile ferahlık ve duygusal anlamda size çekicilik kazandırmaktadır.
Bvlgari-Jasmin-Noir-EDT-Bayan-Parfum1
Calvin Klein içeriğinde mandalina, nane, lavanta, manolya, şeftali, sandal ağacı, tonka fasulyesi, opoponaks bulunmaktadır. Adeta kendisine bir mıknatıs gibi bayanları kendine çeken bu kokuyu kullanmak istemez misiniz? Giorgio Armani içeriğinde yasemin, lavanta, bergamut, neroli, biberiye, latin çiçeği, yasemin, Akdeniz ladini, Fas sediri, paçuri ve sandal ağacı yer almaktadır. Son derece kalıcı olan bu parfüm erkekler için son derece etkili bir parfümdür.

Hugo Bass içeriğinde ise yeşil elma, greyfurt, kekik, nane, bergamut, fesleğen, yasemin, ada çayı, karanfil, adaçayı, lavanta, sarıçam, meşe yosunu, misk, sandal ve sedir ağacı yer almaktadır. Bu kokuda erkek arkadaşınız için son derece ideal bir koku olarak bilinmektedir. Kendinizi iyi hissetmek için bir koku arıyorsanız bu kokudan vazgeçmemelisiniz.

Lacoste içeriğinde ise yasemin ve sedir yapraklarının hoş kokusu yer almaktadır. Bu koku ile egzotik bir ortam yaratabilir ve bayanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Sizlerde bu içerikler arasında hoşunuza giden kokularla istediğiniz çekiciliği kendinizde hissetmeye başlayabilirsiniz.
parfüm

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göz Şekline Göre Makyaj

Makyaj konusunda göz makyajı oldukça önemlidir. Kadınlar göz makyajına her zaman daha fazla önem vermektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir