Hanımlara haberler

Kahküllü Saç Modelleri

Saçlarınıza değişiklik yapmak istediğinizde karşınıza çıkan kahkül modeli siz de uygulamak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu uygulamaya geçmeden önce kendinize sormanız gereken bazı sorular vardır. Kahkül saç kesimi için doğru adımı bulmak adına doğru soruları aşağıda sıraladık.

Gerçekten saçlarınızla ilgili misiniz? Çünkü kahkül saç yaptırmak, saçınıza bakımı yoğun şekilde yapıyorsanız öneririz. Diğer türlü saçlarınıza yeterince bakım yapmamaktaysanız, toplayıp hızlıca dışarıya çıkanlardansanız her zaman kahkül için pişman olabilirsiniz. Kahküllü saçlar her zaman bakım isteyeceğini unutmayın.

kaküllü saç modelleri
kahküllü saç modelleri

Yüzünüze uygun kahkül modelini araştırınız. Kare yüzünüz varsa gözlerinize kadar inecek şekilde ki kahkül modellerini tercih etmeniz gerekir. Eğer yüzünüz kalp şekli gibi bir ifadeye sahipse, yana doğru perçemler bırakarak yapabilirsiniz. Yuvarlak bir yüz hattınız varsa bunun için kahkül modeli tutam tutam duruyor gibi yaptırabilirsiniz. Oval bir yüz hattınız varsa da her türlü kahkül modeli size yakışacaktır.

Sabretmeyi bilir misiniz? Çünkü kahküllü saç kestirdikten sonra uzun bir süre kahküllü olacaksınız. Çünkü gözlerinizin altına kadar kahküllerin uzamasını beklemek çok uzun süreçtir. Sabırlı biriyseniz eğer beklersiniz ama sabırsız biriyseniz zorlanacağınızı düşünüyoruz.

Kahkül saç modelini yaptırdıktan sonra çok güzel gözükürsünüz. Ama bir gün sonra sabah olduğunda, saçlarınızın her bir teli ayrı bir yere bakacağından dolayı üzülebilirsiniz. Ancak üzülmeyin. Kahkül saç modelleriyle uğraşmayı öğreneceksiniz. Öğrenmeyi seviyorsanız eğer kahkül saç modeliyle beraber nasıl başa çıkılır bunu öğrenecek ve her geçen gün çok daha güzel saçların sahibi, doğru modellerin sahibi olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

saç dökülmelerini engelleme

Saç Dökülmesine Yol Açan 6 Hata

Fit görünmek adına yapılan şok diyetler ya da benzer sağlıksız kilo vermeler, sizlere şok etkisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir