Hanımlara haberler

İstenmeyen tüylere 3 ayda veda edin

1356705540_60_RESMMANET

İstenmeyen tüylere 3 ayda veda edebileceğinizi söylesek? Hem de evinizde… Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan Rowenta Derma Perfect, 15 yıldır dermatologlar tarafından güvenle kullanılan teknolojiler ile üretilmiştir. Klinik olarak test edilmiş olan Rowenta Derma Perfect, gözle görülür ve uzun süreli sonuçlar için ultra güvenli bir epilasyonu garantiler.

Washington Dermatoloji Enstitüsü’nden Lazer Cerrahı Dr. Tina Alster: ” Bilimsel araştırmalar, Rowenta Derma Perfect ile klinikte ulaşılan sonuçlara ev ortamında da ulaşılabileceği kanıtlanmıştır” diyor. Böylece, evde, yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyon devrimi ortaya koyuluyor.

Tüylerde yüksek oranda ve hızla azalma sağlayan ürün, benzersiz teknolojisi sayesinde tüylere kusursuz ışık akışı yollayarak maksimum etki sağlar. İlk aydan itibaren etkinliği kanıtlanmış sonuçlar veren Rowenta Derma Perfect, yalnızca 2 kullanımdan sonra tüylerde %67 oranında azalma sağlamaktadır.

Daha kolay ve daha hızlı epilasyon sağlayan ürün, cilt üzerinde geniş uygulama alanı ile hızlı epilasyon sağlar. Kol altı ve bikini bölgesi 5 dakikada, bacak bölgesi ise yalnızca 20 ile 30 dakika arasında tamamlanmaktadır. Göz koruma sistemi sunan Rowenta Derma Perfect,Uluslararası Göz Güvenliği Standartlarına uygundur.

Cildiniz için ultra güvenli sağlayan ürün, akıllı cilt rengi sensörü ile, cilt renginizi her kullanımda analiz ederek, kullanıma uygunluk gösterir. 6 farklı cilt tipinden 5’i için uygundur. Cildinize %100 temas sağlayan Rowenta Derma Perfect, cildiniz ile tamamen temas halinde değil ise, atış yapmayı durdurur.Dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir