Hanımlara haberler

İmajınızı yenileme zamanı!

Fiziksel görünüm söz konusu olduğunda, genellikle insanlar yeni yıl başlangıcında başlamak isterler değişiklik yapmaya. Gardırop, makyaj, saç ve pratik ipuçları ile baştan sona yenilenmeye ne dersiniz?

Saçlarınız bugüne kadar hep aynı yöne mi ayrıktı? Yeni bir görünüm kazanmak başınızı ters yöne döndürmek kadar basit olabilir. Değişiklik yapmak için saçlarınızı herzamanki ayırdığınız taraftan farklı tarafa ayırın. İlk başta saçlarınız inat edecektir alıştığı yöne. Bunun için akşam yatarken ayırmak istediğiniz yöne doğru yatmanız, saçınızın şekil almasını kolaylaştırır.

Gardrobunuza yeni kıyafetler almak yerine çanta gibi aksesuarlarınızı yenileyin. Bu sizin için düşük maliyetli bir yoldur. Örneğin kıyafetlerinizin daha üst düzey görünmesini sağlamak için, gümüş pirinç kaplı bir çanta tercih edebilirsiniz yada kıyafetinizi daha eğlenceli ve modern hissettirmek için parlak siyah rugan ayakkabı giyebilirsiniz.

Kırmızı ruj sürmekten korkmayın. Size dişilik kazandırmak için en etkili klasik yollardan biridir. Genel olarak daha fazla mavi tabanlı kırmızı rujlar, tüm cilt tonlarına gider ve ayrıca dişlerin daha beyaz görünmesini sağlar.

Küçük ayrıntılar gibi gelebilir ama tırnaklarınız sizin hakkınızda çok şey söyler. Örneğin soluk pembe oje sürülmüş, oval tırnaklar çok güzel durur. Manikür yaptırırken oval tırnakları tercih edin. Oje rengi olarak da solgun gri tonları, sıcak kahverengi ve bej tonları ince, yumşak ve tamamen modern bir görüntü sunar.

Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için konik burunlu ayakkabıları tercih edin. Eğer bacak uzatma etkisini maksimize etmek istiyorsanız, bir fildişi, bej, kahverengi gibi, cildinizin tonuna yakın olan bir renkte bir çift satın alın.

Gözlerinize mavi tonlarında göz kalemi kullanmak, gözlerinizin beyazının daha güzel görünmesini sağlar ve yorgun görünmesini önler. Modern, sofistike bir görünüm verir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir