Hanımlara haberler

Hangi ruj moda, hangi ruj demode?

 rujlar

HANGİ RUJ DEMODE? HANGİ RUJ MODA?

Her kadının çekmesinde özel günler için sakladığı mutlaka bir tanede olsa ruju vardır. Ancak bu kavram yeni nesil gençler için değildir. Moda kavramı zihinlere aşılandığı günden bugüne kıyafetten, makyaja, yemekten, içeceğe kadar her şey modanın içerisinde girmiş durumdadır. Çoğu kişi ‘’ben modayı takip etmem, moda beni takip etsin’’ dese de aslında farkına bile varmadan oda modaya dahil olmuştur.

2013 yılında hangi ruj moda?

Artık bilindik renklerin dışına çıkmanın tam vakti geldi… yapılan incelemelere göre bu senenin ruj rengi fuşya’dır. Ancak sadece fuşya ile sınırlanmamış ve devamında mavi tonlarında mor yansıması rujlar oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Hatta şunu da belirtmek gerekirse kullanılmaya başlandı bile…

Turuncunun en tatlı tonu da bu seneki rujlar arasında kendini almıştır. Bizden size bir tavsiye bu renkleri mutlaka deneyin! Teninize giden ton bunların arasında olabilir.

Rujlar genelde toplantılarda, gece yemeklerinde, partilerde ve kadınlar arası gezmeler çok sürülen bir kurtarıcıdır. Kadınların dudak yapılarının da rujda oldukça etkisi bulunmaktadır. Kalın dudaklı hanımlar kalem çekmeye gerek duymazken ince dudaklı bayanlar ise mutlaka rujunun renginde kalem çekip dudaklarını hafif de olsa kalınlaştırmak istemektedir.

Hangi ruj demode?

Her sene yerini koruyan koyu kırmızı ruj artık raflara kalkmış durumda. Koyu kırmızı ve kırmızın tonlarına bu sene fazla rağbet görünse de bu renklerin hastası olan hanımlar da vardır. Ancak moda değil diye kullanılmayacağı anlamına gelmez. Uyumlu bir kıyafet ile koyu kırmızı ruj neden kullanılmasız ki! Ancak sürekli kullanılması sizi yılın rüküşü yapabilir. Rüküş kategorisine dahil olmak kadınlar için korkunç bir durum olmaktadır. Her kadın kadınlığının verdiği etki ile günün yıldızı ve şıkı olmayı arzular.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir