Hanımlara haberler

Göz Altı Bakım Ürünleri

Gözaltı yüzümüzün en hassas bölgesidir. İlk karşılaştığımızda kişiler yüzümüze baktıklarında ilk gördükleri gözlerimizdir. Dolayısıyla göz ve çevresi daha da önem kazanır.

Özellikle çok yorgun, stresli veya uykusuz zamanlarımızda gözaltlarımızın morardığını halkalar oluştuğunu görürüz. Ve bu durum bizi hiç de mutlu etmez.

Gözaltı morluklarıyla mücadele etmenin en güzel yolu kendi cildimize uygun gözaltı koruma, kırışıklık kremlerinin kullanılmasıdır. Eğer genetik kalıcı bir morluksa E vitaminli ürünler tercih edilip morluklar kapatılmalıdır. Dönemsel bir gözaltı morluğu ise

Öncelikle sebepleri ortadan kaldırmak gerekir. Uyku ve beslenme düzenini sağlamak. Cilt temizliğini düzenli ve cilt tipinize uygun ürünlerle yapmak direkt güneş ışınlarına maruz kalmamak gibi koruyucu önlemler alınabilinir.

Bildiğiniz gibi güneşe bakarken hepimiz gözlerimizi kısarız. Ve gözaltlarında kazayağı dediğimiz kırışıklıklar oluşturur. Bu sebeple güneş gözlüğümüzü hiç eksik etmemeliyiz.

Gözlerimizi dinlendirmek için salatalık halkaları ve patates halkalarını kullanabiliriz.

Salatalık özünden yapılmış zararlı kimyasal madde içermeyen ürünler kullanabiliriz.

Buzdolabında bulundurduğumuz göz maskelerimiz soğuk ile gözlerimizin ve gözaltı morluklarımızın oluşmasını önleyerek daha da sağlıklı olması sağlanabilinir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir