Hanımlara haberler

Doğru Merkez Seçiminiz Epilasyonun Zararlarını Önler

Birçok insan epilasyonun zararlı olup olmadığı konusunda şüphe taşıyor. Söz konusu vücut sağlığımız olunca;  hijyen koşullarının sağlanması epilasyonda da en önemli konuların başında geliyor.

Ülkemizde birçok kuaför,  isminin sonuna güzellik merkezi ekleyerek  hızla epilasyon bölümleri de açmaya başladı. Mantar gibi çoğalan bu güzellik merkezleri;  sonunda belirli koşulları sağlaması yönünde  yoğun baskılarla karşılaştı. Bu süreçte merkezlerin bir kısmı kapanırken;  bir kısmı da klinik koşullarını sağlamayı tercih ederek epilasyon merkezlerinin işleyişini uzmanlar eşliğinde devam ettirdi.

Epilasyon konusunda yapılan çalışmalar, sağlık alanında gelişmiş olan ülkemizde,  epilasyonun da profesyonel insanlar eliyle yapılmasının yolunu açtı. Bilgi ve beceri   birikimi olan profesyoneller; epilasyon yaparken vücut rengi, cilt tipi ve hassasiyeti  konusunda ufak deneme ve testlerle doğru kararlar  alarak; kişinin vücudunun hassasiyet seviyesine göre en doğru epilasyon türünü seçer.

Mühim olan; steril bir ortamda, teknolojik niteliklere sahip epilasyon aletlerini doğru kullanmasını bilen,  uzmanlar tarafından uygulamanın yapıldığından emin olmanızdır. Kendinizi  işin ehline bırakın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir