Hanımlara haberler

Doğru cilt bakımı ile kırışıklıklara elveda

m-asam-clear-skin

Artan yaş ile ciltteki hyaluron asidi seviyesinin düşmesinden dolayı cildin düzenli olarak dışarıdan yapılandırılması gerekmektedir. AQUA INTENSE bakım ürünleri deopların tekrar doldurulmasını ve cildin yeniden daha dolgun ve düz görünmesini sağlar. Tüm Aqua Intense bakım ürünleri patent için müraacatı yapılmış olan M. Asam hyaluron asidi kompleksini içermektedir.

Yüksek ve düşük moleküler hyaluron asidi, liposomel kapsüllü hyaluron asidi ve escin içerek bu özel nemlendirici kompleks, cilde bilinen hyaluron asidinden ispatlanabilir şekilde daha derin nüfus edebilir, cildi daha yoğun bir şekilde nem ile besler ve cildin kendi hyaluron asidi kaybına karşı etki eder.

Hyaluron asidinin insan vücudundaki görevi,  cilde yumuşaklık ve sıkılık kazandırmak amacıyla kolajen liflerini ve yapı proteinlerini ağırlığının 1000 katı oranında nem depolayabilir, dolgun ve esnek cilt görüntüsü için önemlidir.

M.ASAM AQUA INTENSE HYALURON TEMİZLEME JELİ

Bu hafif temizleme jeli, cildi derinlemesine temizler. Jojoba bal mumundan inciler hafif bir peeling etkisi ile ölmüş cilt hücrelerinden temizlenir. Temizleme işlemi esansında yavaşça çözünür ve cilde bakım sağlar.

M.ASAM AQUA INTENSE HYALURON KREMİ

Hyaluron kremi bio mevcut silicium ile zenginleştirilmiştir ve cilde özellikle yoğun bir şekilde nem ile besleyen ve patent için müraacatı yapılmış olan M.Asam hyaluron asidini kompleksini içermektedir. Kırışıklıkları optik olarak düzleştirir. Shea yağı gibi diğer değerli içerik maddeleri cildin nemi depolamasında destekler ve cilt esnekliğinin iyileştirilmesinde yardımcı olur. Cilt yumuşak bir cilt hissine kavuşur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir