Hanımlara haberler

Doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi

Doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi
dogal göğüs büyütme

Doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi ne kadar önemlidir, bir göz atalım!

Kadın göğsü yüzyıllardan beri hem annelik, hem cinsellik hem de kadınlık sembolüdür. O kadar önemli bir misyonu vardır ki kadınların da göğüs sağlığı ve güzelliği için ellerinden gelen teknik ve yönteme başvurduğu bilinir. Göğüsler yalnızca kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da ilgi görmektedir. O kadar ki; cinsel ilişkide önemli bir yeri vardır ve istenilen boyutlarda olamayışı tatminsizliklere neden olabilmektedir. Özellikle ergenlikle beraber gelişim göstermeye başlayan göğüslerimiz, zamanla büyümekte ve ergenliğin bitimiyle de son halini almaktadır. Bununla beraber kadınlarda kilo alma ve verme durumlarında da göğüs boyutlarında değişme yaşanır. Aşırı kilolu kimselerde dolgun göğse rastlamak oldukça mümkündür fakat dolgun ve diri göğüsler için vücut ölçüsünün de oldukça önemli yeri vardır. Önemli olan güzel bir vücutta güzel dolgunlukta göğüslere sahip olabilmektir. Küçük göğüslü kimi bayanlar göğüslerini daha dolgun ve diri gösterebilmek için destekli ve silikonlu sutyenler kullanmaktadırlar. Kendi gerçek göğüs ölçülerine uygun olmayan sutyenlerle göğüslerinde ciddi manada şekil bozukluklarına neden olabilmektedir.

Doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi, oldukça önemlidir. Doğru seçilen sutyenler doğal göğüs büyütmede oldukça pozitif sonuçları vardır ama önemli olan, kadının göğsünün gerçek ölçüsünü öğrenmektir. Bu ölçümü yapmak içinse; ilk etapta mezurayı göğüslerin hemen altından yapılmalıdır. Daha sonra göğüs kabı denilen ölçümü yapılmalıdır. Bunun içinse diğerinin tam aksine göğsün hemen üstünden ölçüm yapılmalıdır. Yapılan ölçümlerden ikinci ölçümün değeri yüksek çıkacaktır. Son olarak da göğüs kabı için ölçülen değerden göğüs kafesi çıkarılmalıdır. Çıkan bu değerler için A,B,C,D gibi değerlere karşı gelmektedir. Doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi için göğüs ölçüsü şu şekilde kategori etmekteyiz;

6,5 ve altı derece kap ölçüsü için A,

6,5-12 Kap için B,

12-17 Kap için C,

17 ve üzeri Kap içinse D,

Olarak sınıflandırılır. Bu ölçüme göre çıkacak olan değer aralıkları için öngörülen sutyen kullanımı yapmalıdırlar. Gün içinde bu sutyenleri kullanırken, bilhassa geceleri sutyen kullanılmaması önemlidir. Göğüslerin rahatlaması, göğüslerle beraber göğüs kası, kafesi ve kalbinde çalışması daha rahat şekilde olacaktır. Bu yüzdendir ki, doğal göğüs büyütmede sutyen seçimi çok önemlidir.

Genç yaşlarda diri ve dik olan göğüsler belirli yaştan sonra sarkma ve küçülme yaşar. Öyle rahatsız edici bir görünüm kazanır ki, kadınlar belirli yaş sonrası bu görünümün verdiği eksiklikten doğan psikolojik çökme yaşayabilirler. Bu ve benzeri bütün sorunların üstesinden kalkmak için genç yaşlarda doğal göğüs büyütme yöntemleriyle hem ağrısız hem de maddi külfeti olmayan bu tekniklerle diri, dolgun ve dik göğüslere sahip olunabilir. Bu şekilde oldukça etkili ve kesin sonuçlar elde edilmektedir. Kısacası, genç yaşlarda diri ve dik göğüs elde eden kadınlar sonraki yıllarına da yatırım yapmaktadırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir