Hanımlara haberler

Çizgilere veda edin

1358958007970

Özellikle son yıllarda, neredeyse en büyük derdimiz haline gelen ince kırışıklıklara karşı müthiş silahlarımız var artık. Kozmetik sektöründeki gelişmeler sayesinde ince çizgileri silmek bile mümkün.

Eminim siz de en azından bir kere fotoğraflarınıza rötüş yaptırıp, yüzünüzdeki ince çizgileri sildirmişsinizdir. Hatta belki Photoshop uygulanmış kareleri beğenip, bir takım enjeksiyonların büyüsüne kapılmış bile olabilirsiniz. Peki, bahsettiğimiz bu rötuş işlemini iğnesiz ve herhangi bir sıkıntı çekmeden gerçekleştirme imkanınız var desek, ne düşünürdünüz?

Son zamanlarda bir çılgınlık halini alan dolgu ve Botox işlemleri, hep daha kırışıksız, pürüzsüz bir cilt hedefimiz doğrultusunda gerçekleşiyor. Ancak zaman içinde bu tür enjeksiyonların doğaldan uzak bir görünüm yaratıyor olmalarının farkına varılmasıyla birlikte, kozmetik markaları da arayışlarını iğnesiz güzellik üzerine odaklamaya başladılar.

Daha kırışıksız ve pürüzsüz bir cilt hedefimizde, çıta günden güne yükseliyor. Artık hiçbirimiz göz kenarındaki incecik bir çizgiye bile tahammül edemiyoruz. Düzenli beslenerek ve düzenli olarak cilt bakımı yaptırarak, yaşlanma etkilerini geciktirip estetik operayonlarla tanışmayı erteleyebilirsiniz.

Günümüzde, yüzün özel bakım gerektiren ve daha hassas olan bölgeleri için birçok yeni ürün var. Yaşlanma etkilerini en çok gösteren bölgeleri olan alın, göz ve dudak bölgesindeki çizgilerin görünümleri, acı verici işlemlere başvurmadan kolayca hafifletebilirsiniz.

Olay’in yeni çıkardığı serideki ürünlerle bu silgi etkisini aynen yakalayabilirsiniz. Dört yeni üründen oluşan Olay Regenerist Precision serisi ile yüzün yaşlanma etkilerini en çok gösteren bölgeleri düzeltmenize yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir