Hanımlara haberler

Bugün evde kendinizi şımartın

Tüm çalışan insanların yoğun gündeminden sıyrılıp iyi bir molayı hak ettin. Tüm kadınlar ve erkekler  uzun süre genç kalmak istiyor. Bu makalede, en az bir kez bir süre kendinizi şımartmanız için güzellik ipuçları sunacağım;

Öncelikle gevşemek için kendinize güzel bir banyo hazırlayın. Hafif bir müzik koyun ve mum ışıkları ile banyonuzu aydınlatın. Bu meditasyon ortamı içerisinde yumşak bir banyo yapın ve vücudunuzun güzelce temizlenmesi açısından sabun kullanmayı unutmayın.

Kendinizi şımartmak için rahat hissedeceğiniz bir pijama ve tişört giyin. Yüz bakımı için saçlarınızı havluyla toplayın. Stresli iş ortamı, kirli hava ve sokaktaki tozlar cildinizi yeterince kötüleştirmiştir. Artık bir maske yapma zamanı.

2 çorba kaşığı muz püresi ve bal karışımı ile hazırladığınız maskeyi yüzünüze sürün ve yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra yıkayın. Şimdi sıra gözlerinizde! Gözlerinize salatalık parçaları koyun. Salatalık parçaları gözlerine sakinlik verecektir.

Şimdi de el ve ayaklarınızı şımartın! Tırnaklarınızı sıcak suda beklettikten sonra, bir güzel törpüleyin, uzunsa kesin. Daha sonra canlı bir renk oje sürün. Sevdiğiniz taze ve sağlıklı yiyeceklerden kendinize bir menü hazırlayıp televizyon seyrederek yemeğinizi yeyin.

Bu etkinlikleri okul veya işin olmadığı herhangi bir zaman yapabilirsiniz. Kendinizi sevin ve değer verin!

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

estetikte dikkat edilecekler

Estetik Uygulaması Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaz ayları gelmeden daha genç, formda ve güzel görünmek adına cildiniz için yaptırabileceğiniz birçok güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir