Hanımlara haberler

Seyrek Saçları Gür Gösterme Yolları

Seyrek saçları Gür Gösterme Yolları
Saçlar kişisel bakımınız için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Saçlarınızın bakımında şampuan seçiminiz, doğru saç kesiminiz ve doğru bakım uygulaması yapmanız yapacağınız en doğru hareket olacaktır. Saçlarınız seyrek ise ve daha dolgun göstermek istiyorsanız bunu birkaç kesim numarası ile gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınız omuzunuza mı geliyor ya da daha mı uzun. O halde kat şeklinde kesilmiş saçlarla hem daha dolgun hem de daha bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Ama kuaförünüzün fazla kat yapmamasını rica edin. Eğer fazla kat yaptırırsanız saçlarınızın şekli bozuk olur ve saçlarınız ince- mat bir görünüme kavuşabilir.
denizde_saclari_koruma_yollari_1
Saçınızın şekli başınızla orantılı olmalıdır. Kulak arkasına ulaşabilen saç kesimleriniz ile dolgun ve canlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Saçlarınızda hafif jöleler kullanarak saçlarınızı daha gür gösterebilirsiniz. Ağır jöle seçimleriniz asla tercihiniz olmamalı; çünkü ağır jöleler saçınızı sönük gösterecektir. Sprey olarak da silikon ve parlatıcı tipi sprey seçiminde bulunmamalısınız.
oğlak kadını
İnce ve açık renkli saçlarınız varsa saça parlatıcı sürerek daha dolgun görünümler elde edebilirsiniz. Saçlarınızı kuruturken asla uzun süreli ısı uygulamasında bulunmamalısınız; eğer uzun süre ısı uygulamasında bulunursanız saçlarınızın dolgun görünümüne hasret kalabilirsiniz. Saçlarınızı kısa kestirirseniz saçlarınızda biçim kaybına neden olabilirsiniz. Bu nedenle saçlarınızı gür göstermek için size önerdiğim yöntemleri bir an önce uygulamaya başlayabilirsiniz. Seyrek saçlarınızı daha gür göstermek için hala bekliyor musunuz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir