Hanımlara haberler

Sevgililer günü hediyeleri

14-Subat-Sevgililer-Gunu-Hediyeleri-2013-4

Bayan ya da erkek tarafı fark etmez. Bu sevgililer gününde, sevgilinize kendisini özel hissettirecek bir hediye almak istiyorsanız, yazımızdaki önerilere göz atabilirsiniz.

Yaratıcı Çekimler Hediye Edin

Fotoğraflarla haşır neşir bir sevgiliniz varsa, 14 şubatta sevgilinize özel, sadece iş için değil, özel çekimleriniz içinde kullanabileceğiniz B Creative Studio adresini kiralayabilirsiniz. Yetenekli fotoğrafçıların bir araya geldiği bu platform, sevgilisi fotoğraflara meraklı olanlar için ideal bir hediye gibi görünüyor.

Smokin şıklığı 

Atatürk’ün smokinlerini hazırlayan Levon Usta’nın dördüncü kuşak torunu olan Levon Kordonciyan, sevgililer gününde erkeklerin olduğu kadar kadınların da smokin ve frank giyebileceğini düşünerek harika bir koleksiyon hazırladı. Sevgililer günü yemeğinde farklı bir alternatif düşünenler; bu smokinlere göz atabilirsiniz.

Sessiz kurutma makinesi

Sevgiliniz sizdeyken, sabahları duştan çıktıktan sonra yaptığı seslerden şikayetçiyseniz, uykunuzun bölünmesini engelleyecek bir alternatifle karşı karşıyasınız. Rowenta Silence Respect, bu derdinizden kurtulmanıza yardımcı olacak. Benzerlerinden beş kat daha sessiz olan saç kurutma makinesi, tek duşla devreye giren “respect” özelliği ile hava akımını ve sıcaklığı dengeleyerek saçlarınızda %25 daha az kuruluk sağladığı gibi, kırılmayı da en aza indiriyor.

İyi tatiller

14 Şubat’ı yurt dışında geçirmek istiyorsanız Mika Tur’un tatil önerilerine mutlaka kulak asmalısınız. tatilbudur.com’a tıkladığınızda Beyrut’a 199 Euro’dan, Paris’e 499 Euro’dan, Roma’ya ise 489 Euro’dan başlayan fiyatlarla gidebileceğinizi görebilirsiniz.

Renk renk danteller

Sadece yazın bikini, mayo ve pareolarla ilgimizi çekmekle kalmayan, kışın da iç çamaşırı koleksiyonları ile aradığımız her parçayı bulabildiğimiz Zeki Triko, tasarımlarında kullandığı malzemeyle farkını belli ediyor. 1930’dan beri sadece sayılı markanın tasarımlarında kullanabildiği dünyanın en kaliteli danteli olarak kabul edilen İngiliz “leavers” dantele de Zeki Triko’nun koleksiyonunda rastlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir