Hanımlara haberler

Monte İda çeşnili zeytinyağı

Monte ida zeytinyağı
Monte ida zeytinyağı

Ayvalık topraklarının eşsiz nefasetini zeytinyağına taşıyan Monte İda, şimdi de Çeşnili Zeytinyağlarını sofralara taşıyor. Acı kırmızı biber, yeşil biber, limon, mandalina, portakal, bergamut, sarımsak, fesleğen, kekik, biberiye ve defne otlarının, Naturel Sızma Zeytinyağı ile harmanlanmasından elde edilen bu muhteşem lezzetler her zevke hitap ediyor.

Monte İda zeyinyağları en yeni ve en modern teknolojilerle donatılmış ve çevreye olan duyarlılığıyla ISO9001 ve HACCP kalite belgelerine sahip Uygun Rafine tesislerinde üretilmektedir. Ege bölgesinde yetiştirilen en özel zeytinler seçilir, elle hasat edilir, dalından koparıldığı gibi, 24 saat geçmeden özenle sıkılır. Besleyiciliğini ve aromasını korumak için en iyi şekilde depolanır. Duyusal özelliği zayıf veya kalitesi düşük zeytinyağları Monte İda ambalajlarına kesinlikle girememektedir. Bu özellikleriyle Monte İda, zeytinyağında en iyiyi, en hijyeniğini, en sağlıklısını, en lezzetlisini ve en özelini garanti ediyor.

Monte İda Naturel Sızma Zeytinyağı, “Olive Japan 2012 Uluslararası Naturel Sızma Zeytinyağı Yarışması”nda birçok ülkeden katılan 140 zeytinyağı ile yarışarak üstün kalitesiyle Gümüş Madalya Ödülü’ne layık görülmüştü. Kalitesi her geçen gün farklı platformlarda tescillenen Monte İda ürün gamına Çeşnili Zeytinyağlarını da ekleyerek Türk halkına kaliteli ve farklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Acı kırmızı biber çeşnili zeytinyağını domatesli makarnada, sarımsak çeşnili zeytinyağını mantının sosunda, yeşil biber çeşnili zeytinyağını et marinesinde, portakal çeşnili zeytinyağını kerevizde, limon çeşnili zeytinyağını salata sosunda, defne çeşnili zeytinyağını fırında hindide kullanarak yemeklere farklı bir boyut kazandırmak mümkün. Hem Naturel Sızma Zeytinyağının sağlığından ve lezzetinden faydalanmak hem de çeşnilerin aromasıyla yemeklerine renk katmak isteyenler için muhteşem bir seçenek. Monte İda Çeşnili Zeytinyağları ile Ayvalık zeytinyağı ve otları evlere taşınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir