Hanımlara haberler

Köpek Maması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Her köpek sahibi, evcil hayvanı için bulabileceği en iyi yemi ister.Yüksek kaliteli köpek mamaları veya premium markalar genellikle daha yüksek fiyatlı. Her kuruşun önemli olduğu şu zamanda ne aldığınızı bilmeniz önemli. Köpek mamaları hakkında gerçekten ne biliyorsunuz? Köpeğin beslenmesi ve sağlığı arasında bir bağlantı olmalı. Yani yediği mamalar gerçekten sağlıklı görünmesini sağlamalı.

Tıpkı insanlar gibi, köpekler de fakir bir diyetin etkilerini hisseder. Düşük kaliteli köpek maması yiyen bir köpek, beslenmesi için ihtiyacı olan besinleri alamaz. Premium köpek mamaları, genellikle köpeğin sindirimi için kolay olan ve yoğun besin içeren malzemelerden yapılır. Ancak çoğu ticari evcil hayvan gıdaları, sağlıksız ama toksik olmayan maddeler içerir.

Veterinerden köpek alırken, orada satılan fantazi ambalajlı köpek mamaları görürsünüz. Malesef üzücü bir gerçektir ki, onların ofislerinde köpek maması satmaları, köpek beslenmesi ve pahalı köpek maması markalarının arasındaki farkları biliyor olmaları anlamına gelmiyor. Veterinerinize hangi köpek mamalarının iyi ve kötü olduğunu sorduğunuzda tatmin edici bir cevap alamazsınız. Onlar markaları bulundurarak kazanç sağlamaktan öteye bişey yapmıyorlar.

Ticari gıdalar hakkında bilgi edinmek için biraz zaman ayırmalı ve araştırmalıyız. Köpeğimiz için besin değeri yüksek mamaları tercih etmeliyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir