Hanımlara haberler

Evde parti verin

6a00d83451e9a369e2016306233789970d-800wi

Doğum günü ve kutlamalar için dışarıda parti yapmak güzel bir tercih olabilir. Ancak her ne kadar parti sonrası temizlik gibi durumlar oluşsa da, evde parti yapmak gibisi yok. Yeni yaşınızı arkadaşlarınızla birlikte evinizde kutlayabilirsiniz. Siz de “eğlenceli bir parti için ev gibisi yok” diyenlerdenseniz, doğum gününüzde tercihinizi evde kalmaktan yana kullanabilirsiniz. Davetli listesinden menüye, müzikten sürprizlere kadar farklı önerilere göz atabilir ve eğlence dolu bir gece hazırlayabilirsiniz.

Yeni yaşınızı güzel geçirmek için eğlenceli bir başlangıç yapmanız gerekir. İşe, evinize doğum günü konseptine uygun bir şekilde süsleyerek başlayabilirsiniz. Evinizi doğum günü havasına sokacak hazırlıklara başlayıp, bu keyfi doğum günü gecenizde eğlenceli bir partiyle sonlandıracaksınız. Unutulmaz bir doğum günü partisi detaylarda gizlidir; bu yüzden bu özel geceye hazırlanırken davet listesinden menüye, süslemelerden müziğe kadar tüm detaylar mükemmel olmalı.

Doğum gününüzde eğlenceli bir parti vermek için hazırlıklara evinizden başlayın. Evinize doğum günü ruhunu yansıtmadan içinizde o heyecanı hissetmeniz mümkün değil. O gece konsept bir parti yapmayı deneyebilirsiniz; bu yüzden misafirlerinize dağıtmak üzere süsler, maskeler, konfetiler satın alın. Renkli ışıklı süslemelerle de içinizdeki ışığı dışarıya vurabilirsiniz.

Doğum günü partisi organizasyonunun ilk aşaması, bu gecede birlikte olmak istediğiniz kişileri seçmek; yani bir davetli listesi hazırlamak. Bu listede yeni yıla birlikte girmek istediğiniz, birlikte eğlenmekten keyif aldığınız dostlarınız yer almalı. İstediğiniz kalabalık bir parti mi, yoksa yalnızca yakın arkadaşlarınızla eğleneceğiniz daha küçük ve samimi bir parti mi? Bu sorunun cevabını verdikten sonra davetli listenizi hazırlayın.  Davetli listesini hazırladıktan sonra, diğer detaylar ve seçenekleri de belirleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir