Hanımlara haberler

Espring ile su arıtma

E-SPRING-SU-ARITICI__45476395_0

Su hayattır. Daha temiz ve daha kaliteli su, yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur. Amway’in eSpring Su arıtma sistemi, istendiği an kaliteli su elde edebilmek anlamına geliyor. Espring su arıtma sistemi ile siz ve aileniz daha kaliteli bir su ile daha zinde bir yaşama kavuşacak.

Çeşitli markalardan satın aldığınız damacana sulara her ay bir ton para ödüyorsunuz, üstelik hangisinin ne kadar sağlıklı olduğu da belirsiz. Oysa espring ile, daha kaliteli bir yaşama kavuşun. Su arıtmada yeni bir çağ açan Espring,  daha temiz ve daha kaliteli bir su vaat ediyor.

Yıllar boyu süren araştırmalar sonucu ortaya çıkarılan Espring, su arıtma teknolojisi konusunda oldukça başarılıdır. Karbon blok ve ultraviyole ışık teknolojisini elektronik gösterge sistemi ile bir araya getiren Amerika patentli bir sistem olan espring,elektronik gösterge sistemin performansını denetleyerek bakım zamanını belirtir.

Suyun tadında, kokusunda ve berraklığında düzelmeye yardımcı olur Karbon filtre 140’dan fazla farklı potansiyel sağlığı etkileyen kirleticiyi etkin bir şekilde yok etmeye yardımcı olurken, ultraviyole ışık teknolojisi, içme suyundaki potansiyel hastalığa yol açabilecek bakteri ve virüslerin %99.99’undan fazlasını elimine etmeye yardımcı oluyor.

Espring Su arıtma sistemi, tüm dünyada su arıtma sistemlerinin bağımsız test ve sertifika otoritesi olarak kabul görmüş, kar amacı gütmeyen NSF International tarafından üç önemli su kalite standardının tamamını karşıladığı onaylanan bir sistemdir.

eSpring su arıtma sistemi, kendini su arıtma sektöründe profesyonellik standartlarının geliştirilmesi ve en zorlu ürün testlerinin uygulanmasına adamış bir organizasyon olan WQA ödülüne sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir