Hanımlara haberler

Dizilerde reyting yarışı

Sezonun başlaması ile birlikte muhteşem diziler boy göstermeye başladı. Ve kıyasıya bir rekabet söz konusu. Cuma günü Niçin müziklerini hazırladığı yalan dünya yayınlanıyor. Ve yılın en iyi dizilerinden olduğu tartışılmaz. Gerek oyunculuk gerekse senaryosu ile muhteşem bir performans sergileyen Gülse Birsel dizinin devam edeceğinin müjdelerini veriyor. Bununla beraber diğer oyuncuların performansı da dizinin konuşulmasını sağlıyor.

Yine diğer bir dizi ise Amirin yolu. Bu dizide yapılan değişiklikler performansın düşmesine neden olsa da yeniden yükselme görülüyor. Dizinin artısı ise eklenen yeni oyuncular. Kuzey Güney de muhteşem oyunculuk performansı sergileniyor. Her bölümde muhteşem bir heyecan ile seyircinin karşısına çıkıyor.

Bununla birlikte Starda ise Muhteşem yüzyıl rüzgarı esiyor. Bu dizinin en çok izlenmesini sağlayan tabi ki kostümleri ve tarihten izler taşıması. Fakat bir çok eleştirmen tarafından da tepki aldığı bir gerçek. Bayanların kostümlerini tasarlayan tasarımcı ise çok talep olduğunu belirtiyor. Zaman zaman da dizilerin bazıları bu rekabete dayanamıyor ve yayından kaldırılıyor.

Öyle Bir geçer zaman ki dizisi de göz doldurmaya ve beğeni almaya devam ediyor. Dizi de her bölüm ciddi bir heyecan fırtınası esiyor. Bunun için herkes tarafından severek takip ediliyor. Umutsuz Ev Kadınlarının performansından bahsetmemek ise tabi ki mümkün değil. Birbiriyle her bölüm yeni bir heyecanı paylaşan bayanlar da oldukça reyting alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir