Hanımlara haberler

Diziler ve reyting savaşları

Sezonun başlaması ile birçok dizi birebiriyle kıyasıya bir rekabet içerisine giriyor. Birçok dizi henüz başlamadan sona eriyor. Birçoğu ize bu rekabete maalesef ki dayanamıyor. Suskunlar bu sezonun en gözde dizilerinden bir tanesidir. Bir ıslahevinde yaşanan trajik hikâyeyi anlatan suskunlar oldukça rağbet görüyor. Herkes tarafından beğenilen suskunların başrol oyuncuları röportajlarda ilerisiyle ilgili ser veriyor sır vermiyor.

Her Salı günü TRT 1’de seksenler tam bir kültür ziyafeti yaşatıyor. Bu diziyi izlediğiniz zaman kendinizi buluyorsunuz dizinin en sevilen tarafı kültürel değerleri hatırlatması. Özellikle Almanya da gurbetçiliği de konu edinen dizide oyuncuların performansı da parmak ısırttırıyor. Ayını zamanda dizinin dekoru da oldukça konuşuluyor. Çünkü dizide şahane antika eserler var. Eski televizyonu bulabilmek için günlerce araştırmalar yapılmış. Ve dantel örtüler çeyizlerden çıkartılarak dizi için kullanılmış. İspanyol paça pantolonlar, rengârenk gömlekler dizide oldukça yer tutuyor. Ve bunların yanında aile içi ilişkiler de seyirci tarafından oldukça beğeniliyor. Aynı zamanda dizide baba modeli çok dikkat çekiyor. Klasik bir mahallenin canlandırıldığı bu dizide komşuluk ilişkilerine ne kadar önem verildiği de gözler önüne seriliyor.

Bir başka reytinglerde yarışan dizi ise Huzur Sokağıdır. Sezona muhteşem bir giriş yapan huzur sokağı ise manevi değerleri olan bir genç ile çok asi bir hayat tarzı olan ve Bilal’in tam zıttı bir hayatı sürdüren Feyza’nın aşkını anlatıyor. Ve bu arada kalan Şükranı ele alıyor. Zengin fakir aşkı klasik olarak ele alınıyor fakat Bilal karakteri herkesin hayranlık duyacağı bir karakter olarak göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir