Hanımlara haberler

Bu ay ne alalım?

F3B88EA1

Renklerle Büyülenin 

ProNail salonlarında uygulanan, hava ve su geçiren özelliğe sahip CND Shellac ojeler, iki hafta dayanıyor, soyulmuyor ve uygulandığı anda kuruyor. Rihanna, Adriana Lima, Drew Barrymore ve Gwen Stefani gibi ünlü isimlerin de tercih ettiği ojeler özel formülüyle tırnaklardaki sararmaları 105 günde iyileştiriliyor.

Sağlıklı ve Güzel Bacaklar

İşbir Yatak’ın Medikal Destek Yastıkları’dan Multirest, bacak yorgunluğu, varis problemi ve sırtüstü yatma zorunluluğu olanlar için en ideal çözümlerden biri. Yastık sayesinde omurlar arası bağların gerilmesi engelleniyor, omurgadaki gerginlik azalıyor Varis problemini engelleme ve bacakları güzelleştirmede etkili bir çözüm sunuyor.

Banyoda Yeni Moda

Kara tezgah dokuması geleneksel peştamallerin ünü artık ülke sınırlarımızı bile aştı. Siz de banyonuza biraz hamam havası katmak ya da yazın havlu yerine peştamalle kurulanmak istiyorsunuz orienta.com adresine mutlaka tıklayın.

Sağlıklı Yaşam Bu Şişede

Özel tasarım şişeye sahip Sırma Exclusive maden suyu, hafif gazlı ve düşük sodyumlu yapısıyla sağlıklı yaşamak isteyenlerin tercihi olacak. 330 ml ve 750 ml seçenekleri bulunan maden suyunun turkuvaz cam şişesi, Anadolu Cam tarafından tasarlanmış.

Evinizdeki Teknoloji

Kuaföre gitmeden, her an bakımlı ve güzel görünen saçlara sahip olmak, Profilo’nun yeni Star Shine ürün serisi ile artık mümkün. Saç kurutma makinesi, saç düzleştiricisi ve saç şekillendiricisinden oluşan seri, birbirinden güzel tasarımları yanında, saçlarınıza zarar vermeyecek bir performans sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir